"הם יעשו שם מסיבה": עידו בי וצוקי יופיעו בפסטיגל. צילום: יחסי ציבור

"הם יעשו שם מסיבה": עידו בי וצוקי יופיעו בפסטיגל

היוצרים הצעירים עידו בן דוב וצוק אלגזי, הידועים בכינוייהם, עידו בי וצוקי, יופיעו בפסטיגל "משחקי הפסטיגל" בהשראת "משחקי הרעב". מנהלם: "הם יבואו לעמדת הדיג'יי בבמה ויעשו שם קרחנות"

אש על הבמה. צמד הדיג'יים, עידו בן דוב וצוק אלגאזי, המכונים "עידו בי וצוקי", יופיעו בפסטיגל הקרוב שיקרא "משחקי הפסטיגל". הצמד יצא עם פריצת דרך חדשה, ויצרו שירים שהפכו ללהיטים בשיתופים עם אומנים נוספים כמו הראפר האגדי, איזי (ארז שרון), האולטראס, אופיר מלול ועוד. השניים מופיעים בכל רחבי הארץ במועדונים, במסיבות ועושים המון שמח למעריצים הצעירים.

כתבה
מי יהיה בפסטיגל 2014? רשימת שמות: תובל שפיר בפנים
מאי מורד
מי יהיה בפסטיגל 2014? קבלו את רשימת השמות שככל הנראה ישתתפו בפסטיגל 2014. בין השמות: תובל שפיר, דנה פרידר, טל מוסרי, לי בירן, שירן סנדל ועוד רבים

אחד השירים המוכרים שלהם נקרא "לא נורמלי", שיר בשיתוף פעולה עם איזי, שצעירים רבים מכירים אותו. לצד השיר הזה, ישנם שירים רבים לא ממש חינוכיים כמו: "נגעת לי בכוס" בשיתוף פעולה עם KYD, "תאילנד" ו"חולה עליי" בשיתוף פעולה עם האולטראס ו"מוסיקה זה סם", בשיתוף פעולה עם איזי. הניגוד בין כוכבי נוער לא ממש חינוכיים, המוערצים על ידי צעירים רבים בגילאי 14-18, למופע ילדים, מעורר בנו תהיות. כזכור בפסטיגל הקודם השתתף הרפאר איזי.

איציק כהן, המנהל האישי של הצמד מספר לפרוגי כי "עידו בי וצוקי יופיעו על בימת הפסטיגל השנה, הם יעשו שם מסיבה. עוד לא קבעו אילו שירים הם ישירו, אלא רק בעוד כמה חודשים. הם יבואו לעמדת הדיג'יי בבמה ויעשו שם קרחנות".

עידו בי וצוקי
עידו בי וצוקי © יחסי ציבור

כזכור, מאז החלו השמועות, עד שחשפנו כאן בפרסום ראשון כי "משחקי הפסטיגל" יהיה הנושא השנה, נפתחה עצומה ברשת המבקשת לשנות את נושא הפסטיגל בגלל שזה עשוי לעודד אלימות. "אם את כל כך מעודכנת סימן שהשמועות רצות מהר" אמר רוזן לכתבתנו עמית שאטו ואז שאל את בתו הקטנה, "זה יהיה על 'משחקי הרעב', מה את אומרת?". ואז רוזן פנה שוב לכתבתנו: "קודם כל יקראו לזה 'משחקי הפסטיגל' ולא 'משחקי הרעב', אבל את ההשראה אנחנו לוקחים ממלא דברים, אבל רק את הצדדים היותר רגועים".

 

עוד במדור התרבות של פרוגי:

תגובות