ביקורת טלויזיה: "מאסטר שף ילדים". שופטי מאסטר שף. צילום: פייסבוק

ביקורת טלויזיה: "מאסטר שף ילדים"

כתבת הטלויזיה של "פרוגי" לא מבינה למה ממשיכים להשתמש בילדים כדי להשיג רייטינג. לדעתה, השופטים התרככו בגלל הילדים והמנות לא היו מתקבלות בעונת המבוגרים. בואו לקרוא את ביקורת הפרק הראשון

על מסך ערוץ 2 עלתה הערב (א') התכנית החדשה "מאסטר שף ילדים" מבית היוצר "מאסטר שף".

בפרק הראשון ששודר, הוצגו שמונת המתמודדים הראשונים בעונה בין הגילאים 10-14, חמודים, מתוקים ומקסימים בעלי רצון עז לבשל המון. בפרק שישודר מחר יוצגו שמונת המתמודדים הנוספים שיתחרו יחד על התואר "המאסטר שף של הילדים בישראל".

לדעת כתבת "פרוגי" הטלויזיה הישראלית מנסה בזמן האחרון לרכוש את לב הקהל ע"י ילדים שיביאו יותר רייטינג לתוכניות טלוויזיה ולדעתה הדבר פסול. ילד שזוכה לחשיפה כ"כ גדולה בגיל עשר למשל, יכול לאבד את עצמו בגיל מאוד מוקדם והדבר פשוט יכול להרוס את הילדות שלו.

אז נכון, יכול להיות שזה מוגזם מאוד להגיד דבר כזה ונכון, ישנם גם מקרים שהתוכניות האלו פשוט מצליחות להעלות את המודעות לאותו הילד ולגרום לו להתפרסם יותר. אבל נחזור לשלב התוכנית, ארבעת השופטים מהעונות הקודמות הופיעו גם בעונת הילדים והפעם - היו הרבה יותר סלחניים ונחמדים (הכל בגלל הילדים?)

הילדים עצמם הציגו מנות נפלאות שנראו טעימות מאוד, אבל היה נדמה ברגעים מסויימים שפשוט מוותרים לילדים ומקבלים את כל המתמודדים. כך היה ניתן לראות כשכל המתמודדים בתוכנית הראשונה עברו לשלב הבא ובאופן אישי היו לפחות אחד או שניים שלא הכינו את המנות הטובות ביותר וכן, אם זו הייתה עונת מבוגרים יכול מאוד להיות שהם לא היו מתקבלים.

כתבת "פרוגי" מצפה באופן אישי לראות את הפרק הבא של התוכנית ולגלות שהמצב "ישתפר". כי נכון לעכשיו, מתחיל להמאס לה טיפה מהשגת רייטינג ע"י הבאת ילדים קטנים וחמודים לתוכניות כאלה ואחרות.

תגובות