ביקורת טלוויזיה: אני אוהב את מאסטר שף. שופטי מאסטר שף ילדים. צילום: פייסבוק

ביקורת טלוויזיה: אני אוהב את מאסטר שף

כתב "פרוגי" עמית צדקיה, לא אהב את ביקורת הפרק הראשון של "מאסטר שף ילדים". הוא חושב שהתוכנית החדשה מתאימה את עצמה כמה שיותר למען הילדים, ולא מנסה לפגוע או לדרוס את הילדים למען הרייטינג

הפרק השני של מאסטר שף ילדים שודר אמש (ב') ולפני שעמדתי לצפות בתוכנית החדשה"מאסטר שף ילדים" חשבתי לעצמי: טוב המקרה הזה שוב חוזר, כמו בכוכב נולד עם אור גלעדי, וכמו בבית ספר למוסיקה, קשת כבר למדו את השיטה- ילדים בפריים טיים=רייטינג, וכך יהיה גם הפעם ואני אתאכזב מתוכנית חסרת עניין ותוכן.

כנסו כדי לקרוא את הביקורת השלילית שעמית מתייחס אלייה

אלא שהופתעתי. התוכנית הייתה קלילה, לא היה ניסיון לייצר מתח ולהמתין עם התשובות לילדים. השופטים נתנו להם את התשובה באופן מיידי ובהפקת התוכנית בחרו לעשות מעשה הומניטרי ולטשטש את פניי הילדים שלא עברו לשלב הבא כדי לא לפגוע בהם.

השופט יונתן רושפלד שבעונת המבוגרים לא "דפק חשבון" לאף אחד והתבטא בצורה לא יפה לעיתים קרובות, דיבר בצורה מעוררת כבוד כלפיי הילדים ובצורה מעודנת כלפי השופטים. בהפקת התוכנית נזהרו עם הילדים, התאימו את כלי המטבח ואפילו תיגברו אותם בעוזרי מטבח להכנסת המתכונים לתנור ומציאת מצרכים במזווה.

בין אם קשת כוונה רק עבור הרייטינג, התוכנית הזו עדיין מצליחה לחמם את הלב. לשמוע את הסיפורים של הילדים, כיצד הם הגיעו למטבח? לשמוע את חלומותיהם, ולראות אותם מכינים אוכל ועושים זאת בצורה חמודה ויפה במיוחד, יחד עם צניעות ודרך ארץ, זה דבר שבהחלט כיף לראות על המסך.

תגיות
תגובות