בסלון של יונית ביקורת ה-TV של פרוגי. ילדי ראש הממשלה. צילום: פייסבוק

בסלון של יונית ביקורת ה-TV של פרוגי

השבוע בסלון: יונית החליטה לתת עוד הזדמנות ל"ילדי ראש הממשלה", TLV3 סוגרים עונה בקרוב ועד אז - הפרקים המעניינים ממשיכים, המעגל הסודי נהיה מעניין וכמובן, סגירת החופש הגדול באופן כללי (דרך המסך)

אז מה עבר עלי השבוע? פתחנו את שנת הלימודים בתאריך השנוי במחלוקת, אבל בסדר, סופגים הכל, נקווה לימים טובים יותר כמו למשל בעוד חודש בדיוק, כשתשודר העונה התשיעית של "האנטומיה של גריי", שנתחיל?

TLV 3, ימי ב'-ד', 22:30, הוט בידור ישראלי

TLV 3 הראו את הריב בין ליאור ללריאן שאגב, השלימו (פחות או יותר, פחות מיותר). בפרק שהרבה חיכו לו, צופים רבים התאכזבו כשראו את הצילומים ב"עירום" של המתמודדים, מה שלא קרה ממש בעירום. עד עכשיו אני לא מבינה מה דחפו את רונה לפרקים האחרונים, מה היא קשורה? אז הציעו לה להיות בדירה לכמה ימים, זה אומר שהיא צריכה להופיע בפרק יותר מהמשתתפים?

המעגל הסודי, ימי ב', 30:23, הוט 3

אמרתי לכם לפני שבועיים שהחלטתי לתת צ'אנס לפרק הבא של המעגל הסודי ולמען האמת - טוב שעשיתי זאת. הפרקים בסדרה נהיו יותר מעניינים, נכון, היה פרק משעמם שכמעט נרדמתי בו, אבל מאז זה מתחיל להשתפר, אמנם העלילה קצת צפויה, אבל נקווה לדברים הזויים בקרוב.

ילדי ראש הממשלה, ימי ש', 21:25, הוט 3

הפרק האחרון שראיתי בילדי ראש הממשלה שוב, הוכיח עד כמה סדרה יכולה להתמוטט. באמת שאני כבר לא מבינה למה אני ממשיכה לתת לזה צ'אנס, אולי כי אין מה לראות בטלוויזיה ואני לא אכנע לספיישלים של הישרדות? יכול להיות שזו התשובה.

לקינוח, גרים, ימי ג', 22:30, הוט 3

התחלתי ממש לאהוב את הסדרה הזאת, למרות שבכל פרק יש את אותו הרעיון שזה קצת משעמם, אבל מה רע בסדרה שהסוף של כל פרק צפוי בה? אולי בסוף העונה יחליטו להפתיע והדמות הראשית תמות? טוב נו, על מי אני עובדת, אין מצב. לא משנה עד כמה הפרקים שם חוזרים על עצמם במובן של - כל פרק יש סיפור על יצור חדש שמבצע פשע ובסופו של דבר נעצר, נהרג וכו', קצת נמאס, אבל מה רע?

אתם מוזמנים לעקוב אחרי הביקורות שלי בדף הפייסבוק שלנו או לשלוח לי למייל בקשה לתגובה ותקבלו תשובה בחזרה. אני אהיה כאן גם בשבוע הבא. שלכם, יונית: yonits@frogi.co.il

תגובות