טסים למאדים: מה הקשר בין הסדרה החדשה "דרימארס" ל"שמיניה"?. ירון ברנר

טסים למאדים: מה הקשר בין הסדרה החדשה "דרימארס" ל"שמיניה"?

"דרימארס" דרמת נוער חדשה, המספרת על שמונה בני נוער שטסים למאדים במטרה ליישב אותו משום שכדה"א סובל מפיצוץ אוכלוסין • פגשנו את השחקנים על הסט כדי לשמוע על העלילה וגם: מי הכי מעופף ומי על רגליים על הקרקע?

"דרימארס", דרמת נוער חדשה שתשודר בערוץ ZOOM ו-HOT VOD Young, מספרת על שמונה בני נוער הטסים למאדים למשימה קריטית לקראת יישוב הכדור האדום. כבר בנחיתה הם מגלים שנחתו במקום הלא נכון - מנותקים מתקשורת עם כדור הארץ כשיש להם שעות ספורות לפני שהחשמל בחליפות החלל יאזול וכולם ימותו.

עלילת הסדרה מתרחשת בעתיד בשנת 2045, כשבמרכזה חבורת אסטרונאטים ואסטרונאוטיות צעירים, ביניהם, אמה (רומי אבירם) בת ה-16,  גיקית חלל, שאחותה הגדולה נהרגה במשימת עבר שכשלה, מסתננת בזהות בדויה לתוך המשלחת, ומתחברת עם הבת הממזרית של שר החלל. יחד הן מובילות את שאר הצוות לחשוף סוד אפל במיוחד, אודות הסיבה לכישלון המשלחת הקודמת.  

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

פגשנו את השחקנים יהודה בוחבוט, רומי אבירם, שון אמסלם, נועה אסטנג׳לוב, פיליפ שאולוב, עמית הכטר, מוניקה ג׳וזף, כרמל זורע, ואילון שנער ושאלנו אותם על העלילה, מי הכי מעופף ומי על רגליים על הקרקע ועד כמה הם דומים לסדרה "השמיניה"?

 
תגובות