חזי דין חוזר לערוץ הילדים. חזי דין, חוזר לערוץ הילדים. צילום: יחסי ציבור

חזי דין חוזר לערוץ הילדים

הקוסם ואמן האשליות, חזי דין חוזר לערוץ הילדים, לעונה השנייה של תכנית הקסמים המפתיעה "קסם רחוב". הקסמים מוצגים ברחוב, ללא אביזרי קוסמים מיוחדים ועם ילדים שנקלעו לסיטואציה באופן מקרי

קוסם האקסטרים ואמן האשליות, חזי דין, חוזר להופיע בעונה השנייה של הסדרה "קסם רחוב", המשודרת בערוץ הילדים

התוכנית בנויה על עקרון ה-street magic, שנחשב בעולם ללהיט היסטרי. כלומר קסמים שמוצגים ברחוב אחד על אחד, ללא אביזרי קוסמים מיוחדים ועם אנשים שנקלעו לסיטואציה באופן מקרי, או ילדים במקרה הזה.

המטרה היא כמובן להפתיע את הילדים מבלי שהם מוכנים לכך, להשאיר אותם פעורי פה ולהמשיך הלאה לקורבן הבא. הקסמים כמובן מותאמים לעולם הילדים ולסיטואציות שהם חווים ביום יום. כך לדוגמה, מפתיע דין חבורת בנות בכניסה לקולנוע, ומייצר עבורן דלי פופקורן משום מקום. 

"מאחר והעונה הראשונה כבר את כבשה את לב הילדים, והם הפנימו את הגימיק של התכנית, בעונה השנייה המפגשים איתם כבר שונים לגמרי מהמפגשים של העונה הראשונה, מהסיבה שהם כבר יודעים מה עומד לקרות והם מרגישים ברי מזל על הסיטואציה שהם נקלעו אליה" מסביר חזי דין את ההבדל שצפוי להיות בין העונה הראשונה לשנייה. "הם מבינים שמשהו ממש מגניב עומד לקרות עכשיו. זה ממש כמו התגובות של הנוסעים שמגלים שהם עלו על מונית הכסף".

ימי שני בערוץ הילדים ב-15:00, החל מה-30.9.

חזי דין - "קסם רחוב".
תגובות