התכנית "חזי דין מדהים" חוזרת לעונה שנייה. חזי דין. צילום: יחסי ציבור

התכנית "חזי דין מדהים" חוזרת לעונה שנייה

הקוסם שהצליח לכולנו להיות בשוק, בדרך לעונה שנייה בערוץ 10 לתכנית שלו "חזי דין מדהים". במסגרת התכנית הוא הולך לשרוף את עצמו ולהישאר בחיים ועוד שלל קסמים. מה בתכנון?

הקוסם חזי דין חוזר ובגדול. דין מצלם בימים אלה את העונה השנייה שלו ל"חזי דין מדהים" בפריים טיים של ערוץ 10. בעונה החדשה דין יעשה את הבלתי יאומן: קפיצה בין שתי מכוניות נוסעות, ינסה לשבור את שיא גינס כשהוא עולה בלהבות יותר מ-48 שניות, קסם מסובך תוך כדי קפיצת בנג'י ועוד.

עוד במדור התרבות והבידור של פרוגי:
• כמה תשלמו עבור פופקורן ושתייה בבית קולנוע?
• אסף גורן מסכם לנו את השנה שחלפה
• אינסטוש: מי ליקק את דניאל מורשת ומי בקצה?

השנה האחרונה הייתה שנה לא קלה לדין מבחינה בריאותית. הוא היה מרותק למיטה ועל אף שעבר עשרות בדיקות רפואיות אצל מומחים לא גילו כלום. בסופו של דבר גילו כי החולי נובע בשל לחץ פיזי ונפשי שהפרויקטים אותם ביצע ואלו שנמצאים בתכנון, משפיעים עליו.


חזי דין שובר את שיא גינס

דין החליט לשנות פאזה ולהוריד קצת הילוך, דבר שגרם לו "להפסיד" הצעות לפרויקטים בינלאומיים רבי חשיפה, בהם פרויקט ענק עבור הסינים, שיתוף פעולה עם ערוץ דיסקברי העולמי, השתתפות בסרט תיעודי שצולם בתחרות הפוקר העולמית בפריז והופעה של שגרירות ישראל בהודו.

"בימים אלו אני מצלם את העונה השנייה בסדרה 'חזי דין מדהים' שתעלה בקרוב בערוץ 10. אני לא רוצה לחשוף הכל אבל יהיו דברים מדהימים עליהם אני עובד כמו לנסות לשבור שיא גינס ולשרוף את עצמי באש חיה יותר מ-50 שניות" אמר לנו דין.

עוד הוא אמר כי "לאחרונה קיבלתי גם בשורה משמחת מעבר לים. כשערוץ ARTE בגרמניה וצרפת יעלו את 'מעבר לקסם', סרט דקומנטרי על גדולי הקוסמים המודרנים, בהם אני מופיע לצד דיויד בליין ודיינמו עם הפרויקטים הגדולים שביצעתי, בהם שבירת שיא עולמי כשהייתי בקוביית קרח במשך 64 שעות ברציפות, שיא בעמידה על עמוד בגובה 30 מטרים וקסם האקסטרים בהם נחלצתי מכותונת משוגעים כשאני תלוי הפוך מגגות מגדלי עזריאלי על ידי חבלים בוערים".

NOTE - מוכנים לצפייה בסדרה החדשה שתעלה בקרוב? אנחנו כן.

תגובות