מופרעת כמו המנחה: "הפרעת קשב" חוזרת. צילום: ראובן שניידר

מופרעת כמו המנחה: "הפרעת קשב" חוזרת

התוכנית "הפרעת קשב" המשודרת בערוץ הילדים חוזרת בעונה שנייה, שנראית לא רע בכלל. ביקורת

התוכנית "הפרעת קשב" בהנחייתו של שחר חסון חוזרת למסך ערוץ הילדים עם קונספט לא רע בכלל ואף יכלה להיות יותר מוצלחת עם כמה שיפורים פה ושם, אך בכל זאת אין ספק שחסון מתאים להנחות את התוכנית. הפרק הראשון של העונה השנייה היה מעט מאכזב מבחינת הבדיחות הלא כל-כך מצחיקות של חסון, הומור די רדוד אבל עובר וכזה שמצחיק ילדים, אליו מכוונת התכנית, אך מידי פעם ניתנות גם קריצות הומור למבוגרים שמתיישבים לצפות עם הילדים שלהם.

עוד במדור הבידור של פרוגי:

בפרק הבכורה התארחה אורנה בנאי, שבקרוב תחזור לעולם הילדים בסדרה "משפחה שולטת" שתעלה בסוף החופש הגדול. במהלך ההתארחות של אורנה בתכנית, וכנהוג לכל מי שבא להתארח בתכנית המופרעת, זו הפינה שבה האורח בתוכנית צריך להוציא בובה ממכונת הבובות שיש בתוכה פתק עם חובה שהוא צריך לבצע, כך יוצא שהאורח עושה דברים מביכים, שטותיים או שחווה תקלות שונות, כמו ליפול באמצע - תשאלו את בנאי.

ל"הפרעת קשב" יש את מה שערוץ הילדים החדש צריך תוך כדי שמירה על המשהו הישן שהיה בו, תכנית אולפן, נינוחה וקלילה שתמתדהרת בהומור פרוע וצעיר שגורם לכל ילד לצחוק בקול. בסך הכל - תכנית מצוינת שיכולים עוד קצת לשפר והיא יכולה לתפוס מקום ברשימת התכניות שנרצה לזכור לעד בערוץ הילדים.

אולי בגלל העובדה שאין תכניות אולפן או שידורים חיים בערוץ, הופך את "הפרעת קשב" למוצר הכרחי לצפייה, בין אם אלו הפינות של עודד פז בתכנית שמוכיח כל פעם שהוא הילד הנצחי ובין אם זה עידו מוסרי שמשתתף גם הוא בפינות התכנית ובעצם מצטרף לערוץ שהאחיו הגדול מנחה בו - וזו עוד נקודה לטובת התכנית, החדשנות, הנסיונות וה"ללכת עד הסוף" עם הפרויקט, הופכים את התכנית למשהו מרענן וכייפי לעיניים.

אם לומר את האמת, זה לא כזה מבטיח כששומעים על זה מהצד, מה כבר תכנית אירוח יכולה לחדש לנו? ועוד שחר חסון? לילדים? אנחנו רגילים אליו בבדיחות היותר נועזות ('אני בלי טיטול'). אך כשצופים בתכנית, התדמית מתנפצת ואנחנו זוכים לחצי שעה של תכנית גדולה, משעשעת ושחר חסון בגרסה המותאמת לילדים שאפילו עושה חשק שישאר שם כדי להנחות.

אז עשו לעצמכם טובה, פנו חצי שעה מהפייסבוק או מהאינסטוש ותצפו בתכנית הכי מטורפת שיש.

תגובות