עוד קצת: הסדרות שאנחנו מחכים להן. צילום: אבשלום ששוני

עוד קצת: הסדרות שאנחנו מחכים להן

שבועות אנחנו מחכים לסדרות טלוויזיה פופולריות שכבשו את המסך בחודשים האחרונים. אילו סדרות חוזרות בקרוב וכמה זמן עוד נצטרך לחכות? מה שבטוח, אנחנו מחכים להן שבועות

שקרניות קטנות ויפות

"שקרניות קטנות ויפות" שמשודרת ב-ABC Family, כבשה ארבע עונות בכיכובן של אשלי בנסון, לוסי הייל, שיי מיטשל וטרויאן בליסאריו. ארבעתן מגלמות בסדרה את החברות הכי טובות שביום אחד, באחד מימי חופשת הקיץ, חברתן הטובה ומנהיגת החבורה אליסון (סשה פיטרס), נעלמה.

עוד במדור הבידור של פרוגי:

כבר מהפרק הראשון היה לכולנו ברור שהסדרה עוד תכבוש את כל בני הנוער בישראל, מהרגע ששודרה בערוץ 3 HOT. ארבע עונות מצליחות הגיעו לסיומן בחודשים האחרונים, וכעת, כל מה שאנחנו עושים שבועות הוא לחכות לעונה החמישית של הסדרה.

פרק הבכורה ישודר אצלנו ב-11 ביוני, ונקרא: "הבריחה מניו-יורק". נשמע מסקרן.

כתום זה השחור החדש

מדובר בסדרת דרמה קומית מקורית של "נטפליקס", שעוסקת בפייפר צ'פמן (טיילור שילינג), אישה לבנה מהמעמד הבינוני-גבוה, במקור מקונטיקט, אך מתגוררת בניו יורק. לפני עשר שנים ביצעה פשע - הברחת מזוודה מלאה בכסף מעסקאות סמים, ולמרות שחלף זמן רב, היא נשלחת לכלא למשך 15 חודשים. המזוודה שהבריחה שייכת לאלכס ווס (לורה פרפון), מבריחת סמים בינלאומית ובנוסף בת זוגה לשעבר של פייפר.

העונה הראשונה של "כתום זה השחור החדש" כללה בסך הכול 13 פרקים, עסקה בהתמודדויות של פייפר צ'פמן בכלא עם דמויות נוספות. חיכינו שבועות והנה זה הגיע: הסדרה תשוב לעונה השנייה בישראל ב-10 ביוני.

השמיניה

העונה הרביעית של "השמיניה" התחילה את שידוריה השנה, לאחר שהסתיימה העונה השלישית לפני כשבע שנים.
למרות פרק הזמן הגדול בין העונה השלישית לרביעית, הסדרה המשיכה לכבוש את הצופים הצעירים ואף גרמה להם לפתוח עמודי מעריצים לחבורת הלמדא הצעירה. העונה הרביעית כללה 47 פרקים.

המשך העונה של "השמיניה" יחזור ב-15 ביוני, אוטוטו. היה שווה לחכות, לא?

החממה

"החממה"  גוללת את חוויותיהם של אלה-לי (גאיה שליטא-כץ), יפתח (לי בירן), אלפי (ידין גולדמן), דניאל (דניאל ליטמן), סופי (שיר מורנו), נטלי (דר זוזובסקי), דינה (ג'וי ריגר), מתי (ליאור שבתאי) ועוד רבים, בבית ספר למנהיגים המכונה: "החממה". העונה הראשונה נפתחת באזכור אירוע קטסטרופאלי בו נעמי רשף מצאה את מותה בהתפוצצות מעבורת החלל, בתור האסטרונאוטית הישראלית הראשונה. ילדיה, אלה-לי ואלפי מצטרפים לבית הספר שבו למדה כתלמידה.

בית הספר מתחלק לשני מועדונים: הנשרים (ספורטאים) שבו נמצא אלפי, והעורבים (מחוננים) שבו נמצאת אלה-לי. שני המועדונים מתחרים זה בזה, במשימות מאתגרות ובתנאים לא כל כך פשוטים: אינספור ריבים וגילויים מפתיעים אשר יוצרים סדרה איכותית, שלא נראתה עוד מתקופת "השמיניה".

לאחר שתי עונות מותחות ומפתיעות של "החממה", בהן למדו הנשרים והעורבים מהו שיתוף פעולה, לצופים נשאר לחכות לראות מה יקרה בעקבות החלטה גורלית של אלה-לי ואהבות חדשות, שהתרחשו בסוף העונה השנייה. העונה השלישית צפויה לעלות בחודש ינואר 2015, אז כנראה שנשאר לנו לחכות עוד כמה שבועות. 

WELL – לאיזו סדרה אתם הכי מחכים?

תגובות