ראשוני: רשימת המתמודדים ב-"בילבורד". קייטי פרי, מתמודדת רק ב-10 קטגוריות. צילום: פייסבוק

ראשוני: רשימת המתמודדים ב-"בילבורד"

רשימת המועמדים בתחרות פרסי המוזיקה ה"בילבורד" נחשפה ומגלה כי הזמרת אדל תתמודד על לא פחות מ-18 תארים. אז מי הזמרים וההרכבים שמתמודדים השנה ובאילו קטגוריות?

טקס פרסי המוזיקה "בילבורד" יתקיים בעוד פחות מחודש, אבל כבר עכשיו פורסמה רשימת המועמדים והתארים שהם הולכים להתחרות עליהם. את הפסגה נושאת הזמרת אדל, עם כ-18 מועמדיות, חלקן בקטגוריות הכי נחשקות: שיר השנה, אלבום השנה אומנית השנה ואמנית השנה מבין הנשים.

ה"בילבורד" הוא ללא ספק אחד הטקסים החשובים ביותר בעולם המוזיקה כיום ומתחרה עם ה-VMA  והגראמי. הטקס יתקיים ב-20 במאי. אחרי אדל, מככבים LMFAO עם התמודדות על 17 תארים ביניהם: שיר השנה, קבוצת השנה ועוד. ריהאנה, ליידי גאגא וקייטי פרי, נותרו מאחור עם 10 מועמדויות בממוצע לכל זמרת.

בקטגוריית אמן השנה יתחרו: אדל, ליידי גאגא, קייטי פרי, ריהאנה וליל ווין. בקטגוריית שיר השנה: Rolling in The Deep, Party Rock Anthem, E.T., Moves like Jagger ו- Give me everything . על תואר האמן של השנה יתמודדו: ג'סטין ביבר, כריס בראון, ברונו מארס, ליל ווין ודרייק.

על תואר האמנית של השנה יתחרו: אדל, קייטי פרי, ליידי גאגא, ריהאנה וניקי מינאז'. דסק המוזיקה של "פרוגי" יפרסם בקרוב את התחזית המלאה לתחרות, אז שווה לכם לעקוב. 

תגובות