מארון 5 חוזרים לפסגה מהר עם "Payphone". בדרך לפסגה. צילום: יוטיוב

מארון 5 חוזרים לפסגה מהר עם "Payphone"

אחרי הצלחה אדירה עם השיר "Moves Like Jagger", הלהקה חוזרת עם להיט חדש יחד עם וויז קליפה בשיר "Payphone", על אף שהוא יותר מידי פופי, כתב "פרוגי" צופה לו הצלחה רבה. מה אתם חושבים?

אחרי שילוב הכוחות שלהקת הרוק-פופ מארון 5 עשתה עם הזמרת כריסטינה אגילרה, שהביא את אחד הלהיטים הגדולים ביותר של שנת 2011 ("Moves Like Jagger"), החליטה הלהקה לעשות שילוה שונה וייחודי עם הראפר המצליח וויז קליפה (Black & Yellow, Wiz Khalifa)

Payphone גם כן מהאלבום האחרון של הלהקה "Overexposed", שבדומה לקודמיו גם הוא תוך זמן קצר בלבד עלה למקום השלישי בבילבורד והתמקם במקום השלישי בהורדות באייטונס.

על אף שהז'אנר המקורי של הלהקה הוא יותר רוקיסטי, ניתן לראות שלאחרונה הם החלו בשינוי תפנית חד לכיוון הסגנון הפופי והקופצני.

 
"Payphone" - הקליפ החדש
 

על אף עיסוקיו הרבים של סולן הלהקה, אדם לווין (Stereo Hearts) כשופט בעונה השנייה של The Voice (ארצות הברית) והשתתפותו בשירים רבים בזמן האחרון, הוא הצליח להפוך את השיר לאחד מההצלחות הגדולות בעזרת המיומנות והכישרון הרב שיש לו, אולם החלק של וויז בשיר היה חלש, איטי ולא מלהיב במיוחד. האם זהו סופו של וויז והוא כבר תשוש? רק הזמן יגיד.

הקליפ הרשמי שיצא ממש לאחרונה כבר עבר את המיליון צפיות, כשהקליפ לגרסה המילולית של השיר כבר עבר את ה-14 מיליון צפיות ביוטיוב. על אף שוויז נשמע "תשוש" השיר החדש מוצלח מאוד ובהחלט יש לו סיכוי להמשיך לככב במצעדים ולהיות במקומות הראשונים.

תגובות