שירים לשבוע החדש: Maroon 5 ועידו B וצוקי. פותחים את השבוע עם מוזיקה לפנים. צילום: getyimages

שירים לשבוע החדש: Maroon 5 ועידו B וצוקי

כתב המוזיקה של פרוגי יבחר מידי שבוע את חמשת השירים שלדעתו יעבירו לכם את השבוע בצורה הטובה ביותר. הפעם ברשימה: עידו בי וצוקי, הלהיט של Dada Life ועוד כמה הפתעות כמו רמיקס של די ג'י ישראלי

שבוע חדש מתחיל לו היום, ובחרנו עבורכם חמישה רמיקסים שיעבירו לכם את השבוע בצורה האופטימלית. אז הגיע הזמן להוריד את השירים לטלפון הנייד או לצרוב אותם על דיסק. שנתחיל?

אילו שירים הכי הצליחו מעבר לים בקיץ האחרון?

נתחיל ברמיקס של עידן אלבז, לשיר של Maroon 5, Makes Me Wonder. מלך האלקטרו האוס של הארץ חוזר בעוד רמיקס מפציץ, חדש ואיכותי שאמור להקפיץ את כל המסיבות בשבועות הקרובים. אז אל תגידו שלא אמרנו לכם.

מי אמר Maroon 5 ולא קיבל?

השיר הבא שבחרנו לפתוח איתו את השבוע הוא אומנם לא רמיקס אלא השיר עצמו. מדובר בשירם של צמד היוצרים הצעירים, עידו בי וצוקי "רחוק מכאן" יחד עם הזמר רוני דנידין לוי. מדובר ברמיקס מקפיץ עם סאונד מדהים.

תנו להם רחוק מכאן.

ונעבור לשיר השלישי של השבוע, מדובר בהרכב הלוהט Dada Life שהוציא בתחילת החודש את הלהיט Feed The Dada. אחרי ששמענו את השיר הזה בפעם הראשונה, בהחלט התמכרנו.

קדימה, לומר דה דה דה!

ונעבור להפתעת השבוע, ארמין ואן ביוראן, הדי ג'י האגדי, עשה רמיקס מקפיץ וצעיר לשיר שכבש את כל רחבות הריקודים כולל פסטיבל הטומארולנד. Spectrum הוא שם השיר המקורי של Zedd.

יש לך צ'אד?

ונקנח עם רמיקס של הדי ג'י הישראלי המוכשר תמיר אסייג, ללהיט של Reea שנקרא Come And Get My Love. מדובר ברמיקס בסגנון הדירטי דאצ' הממכר של אסייג.

תמיר אסייג בעוד רמיקס ממכר.

ועד השבוע הבא, נאחל לכם צום קל והרבה מוזיקה לפני ואחרי הצום.

תגובות