עומר אדם בקיסריה. צילום: Google Images

עומר אדם בקיסריה

שני הופעות ענק של עומר אדם בקיסריה, בשל הביקוש הרב של המעריצים. וגם - האלבום השני בדרך

היום אנו שמחים להודיע כי בעקבות הביקוש הרב עומר אדם פותח מופע נוסף בקיסריה. המופע הנוסף ייערך ב 6 ביולי. עומר אדם יצר עניין אדיר, כשהפך לאמן הצעיר ביותר שמגיע לקיסריה אי פעם כשהוא רק בן 18. בתקופה האחרונה להיטיו הרבים הפכו להמנון של ממש בכל בית. 

'קסם' הדואט עם איציק קלה נושק למליון צפיות ביו טיוב בתוך חודש בלבד, וכבש את המקום הראשון במצעד ההורדות בסלולר מיד עם צאתו. 'נצח לצידך' נושק ל-2 מליון צפיות ביו טיוב, ונחשב לבלדה הכי מצליחה השנה. 'בניתי עליך' הפך ללהיט הים תיכוני הכי גדול השנה עם קרוב ל-3 מליון צפיות ביו טיוב והצלחה אדירה בסלולר - הלהיט מס' 1 של הז'אנר הים תיכוני ב 2011.

עוד השבוע ישחרר עומר אדם שיר חדש נוסף: 'מליון נשיקות', כשהוא עובד במרץ על אלבומו השני שייצא במהלך השנה הקרובה.

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של עומר אדם מסר בתגובה: "בתוך שנה הפך עומר אדם לאחד מהזמרים הכי מצליחים בישראל, מדובר בסיפור פנומנלי של זמר שהשטח/הקהל מחבק ואוהב והולך איתו דרך. עכשיו ניתנת הזדמנות לעומר להחזיר לקהל הגדול שלו בהופעה בלתי נשכחת על הבמה הכי נחשקת בארץ: קיסריה. עומר מאוד התרגש לשמוע כי למופע הראשון נותר מספר מצומצם של כרטיסים ובהחלטה משותפת של הצוות כולו בראשות מנהלו האישי אסף אטדגי החלטנו לפתוח מיד מופע נוסף בקיסריה על מנת לאפשר לעוד אלפי מערציו לבוא ולהנות ממופע הקיץ הכי מדובר בתעשיית המוסיקה בישראל."

ההופעות של עומר אדם בקיסריה:

  • 15/06/11, יום רביעי.
  • 06/07/11, יום רביעי.
תגובות