אז מי הם הזוכים הגדולים בטקס הגראמי?. במה זכתה להקת Fun? צילום: פייסבוק

אז מי הם הזוכים הגדולים בטקס הגראמי?

מי זכתה בתור הופעת הסולו הטובה ביותר בעולם? מי זכה בתואר מופע הראפ הטוב של השנה ואיזה אלבום היה הכי טוב השנה? הבאנו לכם את תוצאות טקס הגראמי המלאות

צמרת הפופ התכנסה בלילה שבין ראשון לשני במרכז סטייפלס שבלוס אנג'לס לטובת טקס פרסי המוזיקה האמריקאית 2013. המנחה של הגראמי ה-55 במספר היה הראפר LL Cool J.

באירוע נכחו מיטב האמנים והמפורסמים של תעשיית המוזיקה העולמית ביניהם: אלטון ג'ון, סטינג, ריהאנה, ברונו מארס, טיילור סוויפט, פרנק אושן, קלי קלארקסון, מארון 5 ועוד.

גם ג'סטין טימברלייק היה בטקס לשם קאמבק וזכה לקבלת פנים מיוחדת כשאלן דג'נרס וביונסה הזמינו אותו לבמה בכבוד גדול. בין מעניקי הפרסים ומציגי המופעים היו ג'ניפר לופז, פרינס, ג'וני דפ, קייטי פרי ועוד.

להבדיל משנים קודמות בהן בלט מוזיקאי בטקס שגרף את רוב הפרסים, דוגמת אדל בטקס אשתקד, הפעם היו אלו הרכבים ומוזיקאים אשר חלקו זכיות ברוב הקטגוריות המרכזיות ביניהם: הבלק קיז, Mumford & Sons, פרנק אושן, פאן, ג'יי זי וקנייה ווסט.

את פרס אלבום השנה קיבלה הלהקה Mumford & Sons על האלבום "בבל", הפרס על שיר השנה הוענק ללהקת Fun על הסינגל We Are Young שגם זכתה בקטגוריית האמן החדש של השנה.

בקטגוריית אלבום הפופ זכתה קלי קלרקסון עם שירה Stronger ובקטגוריית האלבום האורבאני העכשווי זכה הראפר פרנק אושן. אושן גם זכה בקטגוריית השיתוף פעולה בז'אנר הראפ על הסינגל – No Church in the Wild אותו ביצע יחד עם קנייה ווסט וג'יי זי.

להלן רשימת הפרסים הבולטים בגראמי השנה:

  • הופעת הסולו הטובה ביותר בפופ - אדל עם "Set Fire To The Rain"
  • הופעת ה- R&B הטובה ביותר - ביונסה עם "Love On Top"
  • הופעת הסולו הטובה ביותר בקאנטרי - קרי אנדרווד עם "Blown Away", שגם זכה בפרס שיר הקאנטרי הטוב ביותר.
  • הופעת הראפ הטובה ביותר - "N****s In Paris" של ג'יי.זי וקנייה ווסט, שגם זכה כשיר הראפ הטוב ביותר ואף בזכות שיתוף הפעולה עם פרנק אושן ודה דרים זכה יחד עימם בפרס על שיתוף הפעולה ביניהם.
תגובות