בלעדי: ראיון עם להקת "פיק אפ" . להקת פיק אפ. צילום: יחסי ציבור

בלעדי: ראיון עם להקת "פיק אפ"

להקת "פיק אפ" האנונימית והצעירה, הפכה לדבר הכי חם בקרב ילדי ישראל, אחרי שכיכבה בתור להקת הבית של "ערוץ הילדים". פגשנו את סולן הלהקה לראיון מיוחד

פרסומתה

הם רק בני 15, אבל כבר זכו להיות להקת הבית של ערוץ הילדים, להתארח ב"פיג'מות", ולהפוך ללהקה הכי פופולרית בקרב ילדי ישראל. קוראים להם "פיק אפ" ופגשנו את סולן הלהקה מיכאל גולן, כדי לשמוע איך החבורה הפכה מעוד סתם להקה אנונימית לדבר הכי חם על המסך.

"אני חיפשתי נגנים בכל מקום", מספר מיכאל על החיפושים אחר הצוות ללהקה: "הפתרון הראשון היה לקחת את אחי הקטן אסף בתור מתופף שהוא הכי צעיר בהרכב ובן 12. אחר כך הצטרף אלינו הגיטריסט מיכה בנגייב והבסיסט יוני גרובמן". כך הורכבה לה הלהקה שכמה חודשים לאחר מכן, תתחיל לככב על מסך ערוצי הילדים. 

אתה חושב שיהיו לכם קשיים בהתפתחות של הלהקה בגלל הגיל הצעיר?

"אני חושב שלא. אם אנשים יראו שאני באמת רציני ויוצר שירים אמייתים והם יתחברו למוזיקה שלי, אני לא חושב שהגיל שלי יעניין אותם", הוא עונה. 

איך חיי החברה שלכם בתור להקה?

 "אנחנו אוהבים לשחק כדורגל ביחד ואנחנו גם חברים מאוד טובים מחוץ ללהקה", הוא מגלה. 

פיק אפ והפיג'מות בהופעה יחד בערוץ הילדים.

איך בעצם גילית שאתה רוצה להתחיל ליצור מוזיקה?

"אני לומד גיטרה מגיל מאוד צעיר, הייתי בכמה הרכבים בבית הספר ואז החלטתי שאני מעוניין להקים להקה מחוץ לכותלי בית הספר ואז הבנתי שאני ממש נהנה מזה", מיכאל נזכר.

המוזיקה מבחינתך זו עבודה מקצועית או גם תחביב לשעות הפנאי?

"גם וגם. אני מנגן בשעות הפנאי מחוץ למסגרת של הלהקה אבל רוב הזמן אני משקיע בעבודה עם הלהקה על החומרים שלנו", הוא עונה. 

איך התגובות על השירים שלכם?

"אנשים מאוד מפרגנים לנו על השירים, אנשים מופתעים מגילנו הצעיר, ועל כך שהשירים שלנו מקוריים, אך כמובן שיש גם כאלו שפחות מפרגנים כי הם לא מתחברים לסגנון המוזיקה שאנחנו מנגנים", הוא מגלה. 


איזה זמר משמש לך בתור סולן הלהקה כהשראה?

"לא זמר, אלא להקה דווקא. אנחנו מושפעים מהלהקה "Green Day", לא מפסיקים לשמוע אותם ומחשיבים אותם לאחת הלהקות הטובות ביותר, כמובן שיש כמה להקות נוספות שאנחנו שומעים אותם, אבל הם העיקריים שלנו", הוא עונה בשם חברי הלהקה. 

איך התמיכה של ההורים באה לידי ביטוי?

"ההורים מאוד תומכים לנו ועוזרים לנו, עוזרים לנו מבחינת הסעות, בעיות כלכליות וגם מאוד תומכים לנו מאחורי הקלעים", הוא מחייך. 

תגובות