יוגב בן אבו: "ונשארתי בך שבוי". יוגב בן אבו. צילום: יניב שמן

יוגב בן אבו: "ונשארתי בך שבוי"

בגיל 22 משחרר יוגב בן אבו האילתי את השיר הראשון שלו "ונשארתי בך שבוי". את השירים הראשונים החל לכתוב בגיל 16 וכדי לממן את האלבום הוא עובד בצוות בידור

יוגב בן אבו בן ה/22 מאילת משחרר סינגל בכורה רומנטי העונה לשם "ונשארתי בך שבוי", בהפקת ראובן חיון (אולפני OOV). מדובר בסינגל מבטיח וקליט אותו כתב והלחין הבחור הצעיר.

הזיקה למוזיקה מלווה את בן אבו כבר מילדותו, הוא השתתף והופיע בכל מקום ועל כל במה בעיר. בן אבו שגדל בעיר כאילתי טיפוסי שאוהב ים ,שמש, בחורות, מטקות ומוזיקה החל בגיל 16 לתרגם את מחשבותיו למילים ושירים, הוא רשם המון אבל עדיין לא החליט מה יעשה עם השירים.

הוא התגייס ושירת כלוחם במשמר הגבול, בזמן השירות הצבאי והשמירות החלה להתגבש אצלו ההחלטה להתמקצע ולהופיע כשישתחרר מהשירות הצבאי. לאחר השירות הוא הצטרף לצוות הבידור של אחד המלונות באילת ועל הבמה הוא מרגיש חי מתמיד, רוכש לעצמו ניסיון ובמקביל חוסך את הכסף בכדי להקליט ולעבוד על אלבום הבכורה שלו. 

יוגב בן אבו - "ונשארתי בך שבוי".

 

בן אבו: "כל יום היתי מופיע בבוקר ובערב  והפרגון היה גדול, אנשים ממש התלהבו וזה היה מדהים, וככה שרתי במשך תקופת הקיץ העמוסה באילת ,לאחר מכן הרגשתי משופשף ובשל והגעתי להחלטה שהגיע הזמן להוציא שיר מקורי שלי, שיר אחד עלה לי לראש וזה השיר שאני משחרר היום".

תגובות