צפיתם כבר בקליפ החדש של ליבי?. ליבי רן. צילום: יחסי ציבור

צפיתם כבר בקליפ החדש של ליבי?

הזמר הצעיר הוציא קליפ חדש מזה מספר שנים בהן לא שחרר. ליבי נכנס לתודעתנו כאשר הופיע בתוכנית "כוכב נולד", כשבשנתיים האחרונות רק פרח והצליח והשתתף בסדרות רבות. מה הוא חושב על השיר החדש והאם הוא מוביל?

ליבי - "שלושה חודשים".

הזמר והטאלנט הצעיר ליבי הוציא קליפ חדש מזה מספר שנים בהן לא שחרר קליפ של אחד משיריו. כזכור, ליבי נכנס לתודעתנו כאשר הופיע בתוכנית "כוכב נולד" בערוץ 2.

במהלך השנתיים האחרונות, התפתח רבות הזמר הצעיר גם בתחום המשחק, כאשר שיחק בסדרות "ילדי ראש הממשלה", "חצויה" ו"החממה", בין השאר גם השתתף בפסטיגל "GAME ON".

השיר הראשון, "שלושה חודשים", שמבשר על חזרתו של ליבי לעשייה המוזיקלית נכתב דווקא לפני כ-3 שנים בחדרו הפרטי בבית הוריו. במהלך ההפקה המוזיקלית של השיר, התנסה ליבי במגוון כלים מוזיקלים, בהם סיטאר וכינורות. מלבד המילים ולהחן, הוא ניגן על רוב הכלים.

"תמיד עניין אותי להכניס אלמנטים 'אקזוטיים' למוזיקה" מספר ליבי. "כששמעתי את הסיטאר באלבום 'Revolver' של הביטלס, זה עשה לי צמרמורת בכל הגוף. אני שמח שהשיר הזה נתן לי הזדמנות להתנסות בהפקה שיש בה כינורות הודיים וסיטאר. זה מצחיק שדוד שלי ואני עשינו עיבוד לכינורות במיוחד כי אף אחד מאיתנו לא יודע תווים. הייתי צריך לשיר לכנר מה אני רוצה שהוא ינגן"

עוד הוא הוסיף כי "השיר הזה מאוד משמעותי עבורי, אפילו אם אני צעיר כמו שכולם אוהבים להזכיר לי"

כזכור, בימים האחרונים ליבי השתתף בחגיגות סיום צילומי העונה הראשונה של סדרת המתח לילדים ונוער "החממה" בערוץ ניקולודיאון, ובו ביצע ב/LIVE את שיר הנושא של הסדרה ואף סיפר כי הוא חושב ש"העולם מחולק לשתיים - מובילים ומובלים. מנהיג זאת מילה שאני לא יודע אם אני יכול להעיד את זה על עצמי, כי זה קצת לא צנוע, אבל מה שבטוח זה שאני לא מובל, אלא מוביל בדרך שלי"

תגובות