איך האלבום החדש של דודו אהרון?. דודו אהרון, מוציא אלבום חדש. צילום: דור מלכה, יחסי ציבור

איך האלבום החדש של דודו אהרון?

מה כתב פרוגי אלמוג הירש, חשב על אלבומו החדש של דודו אהרון - "ימים טובים"? מדובר באלבום די טוב, אבל עמוס ומעט מפוזר. כמה צפרדעים קיבל האלבום?

לדודו אהרון לקח לא מעט זמן כדי לחדור לתודעה שלנו, ולהפוך להיות אחד הזמרים והיוצרים המוצלחים והעסוקים ביותר בתעשיית המוזיקה בישראל.

אהרון הוציא החודש את אלבומו השישי - "ימים טובים", שכולל 18 רצועות - בהחלט מספר מכובד. תזמון האלבום מוצלח גם הוא - ימים ספורים בלבד לאחר גמר תכנית הטלוויזיה בה נאבקו על ליבו - "הרווק. 

כמו באלבומיו הקודמים, גם באלבום זה אהרון דואג להיות אחראי על הכתיבה וההלחנה של רוב השירים. אין בכך דבר רע בכלל. להפך, אני רואה באהרון מלחין מצוין. לא פעם הצליח הזמר הים תיכונית להלחין מנגינה שגורמת למדינה שלמה להתאהב, אך לא מעט פעמים יש בעיה בשילוב בין הלחן למילים. ניתן לראות זאת גם באלבום החדש. יותר מידי פעמים נוצר מצב בו כל קשר בין המילים ללחן הוא מקרי בהחלט. 

דודו אהרון - "ימים טובים".

בזמן ההאזנה שלי לאלבום, חשבתי לעצמי: מתי אפשר לדעת עד כמה הזמר בטוח בעצמו? אני יכול לומר לכם בפה מלא שדודו אהרון בטוח בעצמו. כשזמר מוציא אלבום שרוב השירים מתוכו הם שירי חדשים לגמרי ועדיין לא יצאו או הושמעו, אתה צריך להיות בעל ביטחון גבוה מאוד. נראה כי אהרון מלא ביטחון ביכולות המוזיקליות שלו, תוך התבססות על שירים קודמים שהצליחו וגררו קהל מעריצים רב כלפיי אהרון. 

שיתוף פעולה מפתיע באלבום, הוא השתתפו של הזמר והיוצר, בן ארצי בשיר "קרוסלה", שמבוצע במקור על ידי בן ארצי. בנו של שלמה ארצי, מבצע קולות רקע לביצועו של דודו אהרון, ומלווה את הזמר הים תיכוני בנגינת פסנתר. זהו שיר שאיננו רגילים לשמוע בשיריו של דודו אהרון, לטוב ולרע. אמנם אהרון מנסה לחדש את עצמו, על ידי הכנסת גוונים שונים של מוזיקה לאלבומו, אך בכך הוא עלול להרגיז מעט את קהל השומעים שלו, שתהרגל לסגנון שונה לגמרי.

דודו אהרון - "קרוסלה".

האלבום מלא בשירים שכולם כרובם טובים, אך מורגשת סוג של מאמץ יתר באלבום הזה. התאמצות להיות עם היד על הדופק, בכדי להתאים את עצמו למה שקורה עם המוזיקה בארץ. לכן בוחר אהרון שלא לקחת סיכונים ומוציא אלבום עמוס ומעט מפוזר. 

לאלבום "ימים טובים", אני מעניק 3 צפרדעים מתוך 5 צפרדעים בסולם פרוגי.

תגובות