חשוב להם מאוד: בן אל ואריאל ישראלוב בדואט. צילום: יחסי ציבור

חשוב להם מאוד: בן אל ואריאל ישראלוב בדואט

אחרי שהצליחו בענק ביוטיוב וברשתות החברתיות, בן אל הצעיר מאור עקיבא, שמוכר לכולנו בגלל "אולי תגידו" שזכה ללמעלה מ-2.5 מיליון צפיות, ואריאל ישראלוב שמוכר לכולנו עם "ראיתי בעיניה", מוציאים יחד דואט משותף


"לא חשוב לך"

אריאל ישראלוב מוכר לכולנו אחרי שחרור הסינגל "ראיתי בעיניה", שזכה לכחצי מיליון צפיות ביוטיוב עד עכשיו. הוא מוציא דואט בשיתוף עם בן אל, בן ה-24 מאור עקיבא שהתחיל את קריירת השירה שלו כאשר העלה סרטונים ליוטיוב ולרשתות החברתיות, וכבר הספיק להעלות סינגלים שסחפו אחריהם מאות אלפי אנשים ואף מיליוני צפיות.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• מרינה מקסימיליאן ו"לא כוחות" בשיר
• רז שמואלי שרה עליו ועליה
• חמש ההופעות הגדולות של השנה

לפני כשמונה חודשים העלה בן אל את הסינגל הראשון שלו "אולי תגידו" וזכה לכמעט 2.5 מיליון צפיות ביוטיוב, בן אל הפך להצלחה גדולה והסינגל שלו הושמע בתחנות רדיו ברחבי הארץ וזכה לאהדה רבה, הסינגל הפך לפופלארי מאוד ועקב ההצלחה שלו בן אל העלה סינגל נוסף ליוטיוב לפני כארבעה חודשים שנקרא "סודות" וגם הוא הפך ללהיט שזכה לכ-1.2 מיליון צפיות. ישראלוב החל את הפריצה לתודעה שלנו ברשתות החברתיות עם השיר "האושר שלי" שזכה ל-300 אלף צפיות עד היום, ולאחריו את השיר שזכה עד כה להכי הרבה אהדה, "ראיתי בעיניה", עם כמעט חצי מיליון צפיות.

הפעם, מפתיעים השניים בדואט תחת השם "לא חשוב לך", מתוך אלבום הבכורה של אריאל ישראלוב שעתיד לצאת בקרוב. סגנון הדואט נוטה לכיוון המוסיקה המזרחית, ואת השיר כתב ישראלוב עצמו והלחין ציקי זנתי. הרעיון לדואט בין הזמרים הועלה על ידי מעריצי הזמרים, ואכן, בן אל וישראלוב החליטו לשלב בין הקולות וליצור דואט יוצא מן הכלל. שילוב הקולות של השניים הוא ללא ספק הצלחה. הקולות של שניהם ביחד עצמתיים, נוגעים ומעבירים את כל הרגשות שהשיר הזה בא לייצג.

NOTE - אני מאוד אהבתי והתחברתי אל המילים, והשיר ללא ספק נגע לי בלב. מה דעתכם? 

תגובות