נשמעת לנו טוב: לוסי הייל בסינגל. צילום: צילום מסך מהקליפ החדש

נשמעת לנו טוב: לוסי הייל בסינגל

אחת מהשקרניות הקטנות, לוסי הייל, הוציאה לא מזמן סינגל בכורה, "You Sound Good To Me", שעתיד לצאת מתוך אלבום הבכורה שלה בעתיד הקרוב


השיר החדש

אחת מהשקרניות הקטנות, לוסי הייל, הוציאה לא מזמן סינגל בכורה, "You Sound Good To Me", שעתיד לצאת מתוך אלבום הבכורה שלה בעתיד.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• גבר שבגברים: אלו בלאק חוזר לתודעה
• האזינו: ליאה מקפול בסינגל בכורה
• התוצאות: מה שיר החודש שבחרתם?

שנה וחצי לאחר שחתמה על חוזה הקלטות, לוסי הייל הוציאה את סינגל הבכורה שלה, "אתה נשמע לי טוב", או אם תעדיפו: "You Sound Good To Me", בדיוק בחצות. שעות קודם לכן, השתתפה לוסי במרתון שאלות ותשובות בטוויטר (Q&A) כד לקדם את אלבום הקאנטרי שלה שנמצא ללא שם כרגע. "זה נחמד סוף סוף לקבל ולהיות עצמי", אמרה לוסי, בת ה-24 על להיות מוזיקאית באופן רשמי. "אני לא צריכה להתחבא מאחורי דמות או תסריט".

הייל גם פרסמה בערוץ היוטיוב שלה וידאו שמציג אותה בתור זמרת, עם הצצה להכנה של אלבום הבכורה שלה ועל השיר החדש שהוציאה. "אנשים מכירים אותי כדבר אחד. וכדי להיות משהו חוץ מזה, לצאת ולהיות לוסי, להיות פגיעה לחלוטין ולשתף את המוזיקה שלי, שזה כמו התינוק שלי, זה די מגניב. זה קצת כמו שיש בי את החלק הנסתר שעומד להשתחרר", כך אמרה בוידאו שהעלתה.


הסרטון המדובר

רוב האנשים אינם יודעים שלוסי לא התחילה את דרכה ב-"PLL". היא הופיעה בתוכנית קטנה שנקראת "American Junior", שהיא מעין גרסת בת של "Americal Idol", בה השתתפו כאלו שהיו צעירים מדי בשביל הגרסא הפופולארית. "הרבה אנשים לא יודעים שבכלל התחלתי עם המוזיקה ולא המשחק", כך מדווחת לעיתון ניו יורק פוסט. "אחרי המופע הזה, ידעתי שאני לא רוצה לעשות שום דבר אחר. אני רוצה להופיע, להיות פרפורמרית".

היא גם דיברה על זה באחת מתכניות האירוח בארצות הברית, וטענה כי היא הושפעה במידה רבה מבריטני ספירס, במיוחד לאחר הצפייה בקליפ של הלהיט "Baby One More Time". המועדפים האחרים שלה הם זמרי קאנטרי כמו שאניה טווין, דיקסי, רטינה מקברייד, וגם כן שירי נסיכות מדיסני.

לוסי מקווה שמאזינים וכלו לשים את הדעות הקדומות שלהם על שחקנים שהפכו למוזיקאים בצד ולתת לה צ'אנס הוגן. "אני מעריכה את התמיכה שנותנים לי אנשים. זה תמיד מרים אותי!" המוזיקה שלה היא "תחושה אמתית של מי שאני, מה שאני מייצגת, והרבה כיף, כשהתחלתי את המסע הזה הוא אף פעם לא היה נועד ליצור להיט אחד או אלבום אחד מדהים. אני רציתי שזה יהיה משהו לכל החיים", היא מסבירה, "אני רוצה ליצור מוזיקה כל עוד העולם ייתן לי. אני רוצה לצאת לסיבוב הופעות, לראות כל מקום אפשרי".

SO... סינגל הבכורה של הייל הוא תוסס וקצבי. זה היה למעשה תוספת של הרגע האחרון לאלבומה. הוא מדבר על אהבה ומשווה אותו לתחושה של האזנה לשיר ישן ברדיו שגדלת עליו. 

תגובות