גאגא חוזרת לכותרות: קליפ חדש ל-G.U.Y. צילום: צילום מסך מתוך הסרטון

גאגא חוזרת לכותרות: קליפ חדש ל-G.U.Y

בזמן שלא ברור מה יעלה בגורלו של הקליפ עם R Kelly ועל רקע הפרובוקציה האחרונה שלה שסיבכה אותה עם הלובאטיקס, הדיווה הבלתי צפויה מוציאה קליפ וסינגל חדש כמו שרק היא יודעת


הקליפ החדש

ליידי גאגא שוב תפסה את המקום האהוב עליה בכותרות. לאחר הפרובוקציה שלה בהופעה בטקסס שזיכתה אותה בגינויים מדמי לובאטו ומעריציה, היעלמות לא ברורה בשביל "לספק את הסחורה" והכרזתה על סיבוב ההופעות העולמי ARTRAVE, כעת היא מוציאה קליפ חדש לשיר "(G.U.Y (Girl Under You" מתוך אלבומה האחרון ARTPOP, שיצא רשמית לפני מספר חודשים, ושלאחרונה אף הכריזה כי ייצא לו חלק שני.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

הקליפ צולם לפני כחודש בווילת Hearst Castle בקליפורניה ובויים על ידי גאגא עצמה ביחד עם ניקול ארליך, שאחראית גם על הקליפים של "Telephone" עם ביונסה ושל "Bad Romance". הוא צולם על ידי תומס קלוס שצילם גם את הקליפ לשיר "Bad Romance". בנוסף, הכריזה גאגא כי תוציא בעתיד קליפ גם לשיר "Gypsy".

כזכור, גאגא הוציאה עד כה שני סינגלים מהאלבום שזכו להצלחה אדירה, "Applause" שיצא באוגוסט שעבר ו-"Do What You Want" עם הראפר R Kelly, שלא ידוע עדיין מה יעלה בגורל הקליפ שלו. הקליפ אמור היה לצאת קראת סוף השנה שעברה ולאחר תקופת היעלמות וזעם המעריצים היא פרסמה הודעת התנצלות והסבר שאנשים "שמו רגל מכשול לתכנונים שלה".

NOTE – בשבוע הבא היא צפויה לחגוג 28 אביבים ולנו נותר רק לומר מזל טוב ולזכור שכנראה עוד לא ראינו כלום.

תגובות