זה הזמן שלו עכשיו: מירון ווילימאס ישתתף ב"אקס פקטור". צילום מסך

זה הזמן שלו עכשיו: מירון ווילימאס ישתתף ב"אקס פקטור"

אחרי שפרש במפתיע מלהקת "סטארט אפ" שזכתה בעונה הראשונה של "פרויקט הלהקה", מירון ינסה את מזלו בריאליטי מוזיקלי אחר והפעם: העונה השנייה של ה"אקס פקטור"

 כוכב העונה הראשונה של תכנית הריאליטי המוזיקלית הפופולרית, "פרויקט הלהקה" ששודרה בערוץ הילדים, מירון ווילימאס ישתתף בעונה החדשה של ה"אקס פקטור" שתעלה לשידור ב-13 ביוני בערוץ 2. 

בריאליטי הקודם שלו
בריאליטי הקודם שלו © יחסי ציבור ערוץ הילדים

כזכור, מירון היה מבין המשתתפים הבולטים בעונה הראשונה של הריאליטי המוזיקלי, כמו כן הוא נמנה מבין זוכי הפרויקט והפך לחלק מהלהקה שהוקמה בסיום הצילומים - "להקת סטארט אפ" שמנתה חמישה חברי להקה - כפיר פופוביץ', דניאל מזוז, שירה מרגלית, איבון וונדימו, ישראל מרמרוש (החבר הכי טוב של מירון) וכמובן מירון ווילימאס.

"הרכב השנה" בערוץ הילדים © אור גפן
זה הזמן שלו עכשיו!
 
בימים יפים יותר של הלהקה © אור גפן

במהלך הצילומים מירון נתקל בקשיי ריקוד ואף התנהל ריב גדול בינו לבין מתמודדת אחרת בתכנית שכללו מילים בוטות. מיד לאחר התכנית, "סטארט אפ" הוציאו אלבום בכורה וכן יצאו למסע הופעות, כשהגדולה מביניהן הייתה בהיכל נוקיה בתור חימום למחזמר "גאליס". מלבד זאת, הלהקה זכתה בשנת 2012 כ"הרכב השנה" בטקס נבחרי הילדים בערוץ הילדים והוציאה סינגל בשם "לקום מחר".

 
 

כמעט שנה לאחר שלהקת "סטארט אפ" הוקמה וכפי שנחשף כאן לראשונה, ווילימאס במפתיע החליט בהחלטה משותפת עם המפיקים לפרוש מהלהקה ולהתמקד בקריירה בנפרד. חודשים ספורים אחרי עזיבתו של מירון, "סטארט אפ" התפרקה לחלוטין.

היום (ה') שוחרר פרומו נוסף לעונה החדשה של "אקס פקטור" ובו ניתן לראות את ווילימאס לכמה שניות מהירות, נבחן לריאליטי השירה הגדול. טרם נודע אם ווילימאס התקדם הלאה בשלבי התכנית, אך כפי שכבר הספקנו להכיר אנחנו בטוחים שנכנס וכבש את לב השופטים עם ההומור וכשרון השירה שלו.

עדיין על הגיטרה
עדיין על הגיטרה © צילום מסך מהפרומו

תהיו מוכנים ללא מצופה... האקס שלכם חוזר! התכנית שפרצה גבולות במוזיקה חוזרת בעונה חדשה

‎Posted by The X Factor Israel on‎ יום רביעי 27 מאי 2015

כידוע, ב"אקס פקטור" יש למנטורים אפשרות להקים להקה מכמה מתמודדים שניגשו לאודישנים, אותנו יהיה משעשע אם בסופו של דבר יוחלט לצרף את מירון לקבוצת הלהקות בתכנית. אנחנו בכל מקרה מאחלים לו בהצלחה גדולה!

תגובות