ה-DJ הישראלי שכובש את מצעדי הפלייליסטים באירופה. באדיבות יחסי ציבור

ה-DJ הישראלי שכובש את מצעדי הפלייליסטים באירופה

דיג'יי ויטלי קורוב הוא שם שחוזר שוב שוב בקהילת התקליטנים, אך לאחרונה קפיצת המדרגה המיוחלת קרתה ריליסים חדשים ששחרר ויטלי תפסו מקומות במצעדי ענק באירופה ואף אחד מהם הגיע למקום השלישי במצעד. אז מי אתה דיג'יי ויטלי?

פרסומת

ויטלי קורוב גדל בפנימיה במרכז הארץ, תמיד חלם לעסוק במוזיקה. העיסוק היה צדדי ומינורי מאוד עד השנה האחרונה, דווקא כאשר רבים מהעוסקים בתעשיית המוזיקה נקלעו לבעיה בשנת הקורונה, ויטלי לקח את הכל צעד קדימה והחל לשחרר סינגלים וריליסים בקצב מסחרר.

הסינגלים הראשונים לא הצליחו לכבוש מקומות במצעדי פלייליסטים, אך כיאה לאמן שמאמין בדרך שלו ויטלי המשיך ולא ויתר ולו לרגע אחד, ולאחר עבודה קשה זה קרה!
הריליסים הופצו דרך חברות הפצה גדולות בעולם בכלל ובאירופה בפרט והחלו לטפס במקומות המצעדים, החל ממקומות 50 דרך מקומות 36 ולבסוף גם לטופ של המצעדים.

 

© באדיבות יחסי ציבור

 

במהלך השנה החולפת ויטלי הוזמן לנגן באירועים גדולים מטעם עיריות ומוסדות כמו עיריית רעננה אשר הזמינה אותו לתקלט במהלך אירוע יום באיזור חודש אוקטובר האחרון
כחלק מההצלחה ויטלי החל לקבל שלל ביקורות והמלצות חמות בעמוד הפייסבוק שלו, אשר מחממות את ליבו בכל פעם שאדם אשר היה באירוע נהנה, ויטלי טוען שזה "שווה את הכל".
הריליס הבא של ויטלי נקרא: "INSANITY IN SPACE", ועתיד להשתחרר בקרוב מאוד.

במסגרת חייו האישיים ויטלי נישא לבת זוגתו לפני כחודש ואף תיקלט בחתונה של עצמו! לקראת החתונה שיחרר סינגל, LET IT GO, אשר הופץ באופן רשמי ביום ראשון.

 

שנת 2022 היא סימן השאלה הגדול כעת, האם ויטלי יצליח לשחזר את ההצלחה משנת הקורונה ואף לשדרג אותה למימדים גדולים יותר ? אנו בטוחים שכן.

 

 

בשיתוף Be Famous Israel שיווק דיגיטלי