האזינו: התקווה 6 חוזרת בסינגל חדש, מה חשבנו?. צילום: יחסי ציבור

האזינו: התקווה 6 חוזרת בסינגל חדש, מה חשבנו?

עברו למעלה משנתיים מאז אלבומה האחרון של התקווה 6, הרכב הרגאיי וההיפ הופ הישראלי, והיום הם חוזרים אלינו עם סינגל חדש, "עוד פעם פעם", שיוצא אחרי עבודה משותפת עם מפיק חדש

השיר החדש
 

אלבומה האחרון של התקווה 6, הרכב הרגאיי וההיפ הופ הישראלי, יצא לפני למעלה משנתיים, והיום הם חוזרים אלינו עם סינגל חדש - "עוד פעם פעם", אחרי שהספיקו לכבוש את כולנו עם הלהיטים "אם אפגוש את אלוהים", "לילה לבן" שיצא באלבום הבכורה שלהם ו-"דרך המלך".

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

בשונה משני האלבומים האחרים שלהם, אותם הפיקו בעצמם, באלבום זה בחרה הלהקה לשתף פעולה עם המפיק המוסיקלי פילוני שמתאים לסגנון הרגאיי של הלהקה. השיר "עוד פעם פעם" הוא חלק משירי האהבה הנמצאים באלבום ומדבר על פגישה מקרית עם אהבת חייך.

העבודה על האלבום החלה לפני כשנה, שיטת העבודה עם פילוני הייתה מעט שונה ממה שהתקווה 6 התרגלו באלבומים קודמים שלהם. היצירה המוסיקלית הגיעה מתוך האולפן החוצה ולא מההופעות והחזרות אל תוך האולפן, ועל זה הלהקה סיפרה: "היה בנו רצון לגלות סאונד חדש ועדכני ולאתגר את עצמינו עם כיוונים וצלילים חדשים. זה דרש מאתנו חיפוש נרחב, ניסיונות שונים, אכזבות רבות והתרגשויות חדשות. השירים נוגעים במגוון נושאים: מחאה אישית, חברתית ופוליטית, מחווה לישראליות, שירי אהבה, חיפוש וחופש. הכל עטוף בגרוב וקצב ותמיד במחשבה איך זה יישמע ויראה בהופעות".

לסיום, בתור אחד שלא מחבב את מוזיקת הרגאיי התקווה 6 הצליחו להדהים אותי בשיר החדש. אני מאחל להם בהצלחה באלבום החמישי והקאמבק, שיתחיל כבר בהופעה הקרובה שלהם בבארבי בשני ביולי, שבוע הבא. מה אתכם?

תגיות
תגובות