האזינו: לירן דנינו חוזר אלינו עם הרבה ממנו. צילום: יחסי ציבור

האזינו: לירן דנינו חוזר אלינו עם הרבה ממנו

לא שמענו מלירן דנינו כבר כמה חודשים, מהסינגל האחרון שהוציא, "עם הזמן", ובאמת עם הזמן הוא נעלם, עד שהחליט להוציא שיר חדש, "הרבה ממנו". מה חשבנו עליו? מי כתב אותו ואיך הגיע אליו?

 

לירן דנינו כיום הצלחה גדולה במוזיקה הישראלית, כולנו מכירים אותו בעיקר בזכות הלהיטים הגדולים שהוציא, "ללכת", "שמלה כחולה", "עם הזמן" ועוד, וכבר כמעט ששכחנו שהוא התמודד ב"כוכב נולד", יחד עם רוני דלומי ועומר אדם. אין ספק שהוא מינף את הדחיפה שקיבל בכוכב כמו שצריך ואפשר להגיד בפה מלא שהוא מצליח הרבה יותר מכמה פיינליסטים ואפילו זוכים.  

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

ההצלחה של דנינו לא עלתה לו לראש, עד היום הוא נותן המון אהבה למעריצים שלו ובכל הופעה גורם לנו להתרגש כל פעם מחדש, אין ספק שהוא לא איבד את זה. אך עם כל ההצלחה שזכה לה, הוא קצת נעלם לנו בזמן האחרון ומתקופת החורף לא שמענו ממנו כלום, מאז השיר האחרון שהוציא, "עם הזמן". כנראה דנינו לא מוכן לוותר לנו והוא מתעקש שנהנה מהכישרון הגדול שלו.

היום, דנינו חוזר אלינו בסינגל חדש, "הרבה ממך נשאר", שבו הוא גורם לנו לתהות ולחשוב על אהבה שהמשיכה אחרי שנגמרה, על הבחורה שלא יוצאת לו מהראש, גם אחרי שהמשיכה הלאה ופתחה דף חדש. את השיר יצר אורי בן ארי, שכתב את השיר במיוחד לכבוד דנינו ושלח אותו אליו באופן אישי. כמובן שגם הפעם לירן משתמש במילים הנכונות כדי לגרום לנו להיסחף ביחד איתו בשיר.

לסיום... אני מאוד אהבתי את הסינגל החדש של דנינו ושמחתי שהוא חזר אלינו. מה איתכם?

תגובות