האפליקציה שתמצא את הרשת בשבילכם. צילום: צילום מסך

האפליקציה שתמצא את הרשת בשבילכם

בעידן שכולנו חיים בהתאם לטכנולוגיה, שבכל צעד וצעד אנחנו חייבים להיות מעודכנים ותמיד פעילים. לכן מצאנו עבורכם את האפליקציה אשר סוקרת את המכשיר שלכם ואת הסביבה בה אתם חייבים ונותנת לכם תוצאות. איזו רשת מתאימה לכם?

מכירים את זה שנתקעתם בלי קליטה ואתם לא יכולים לגלוש או לדבר עם חברכם בקצה השני של העיר? מצאנו עבורכם את האפליקציה שמסוגלת לפתור את הבעיה ולמצוא את חברת הסלולר שהכי מתאימה בשבילכם!

כתב הדיגיטל שלנו אוהד קוטלר, בדק אותה. לאפליקציה קוראים "Glove", כשמה כן היא, מתאימה את עצמה למשתמש לפי הנתונים שלו, כ"כפפה". חשוב לציין שזאת אפליקציה כחול-לבן.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• משחקי השנה: BioShock ו/Tomb Raider
• עוברים לימין: שינוי בפייסבוק בשפה האנגלית
• אפשרי: מספרים חופפים במכשיר אחד

האפליקציה מאפשרת לעזור לכל משתמש בבחירת מפעיל הסלולרי שלו. האפליקציה מסתמכת על נתוני איכות הרשת בצורה אובייקטיבית, ובכך ליהנות מקליטה סלולרית מיטבית עבורו במהלך כל היום.

לאחר שמורידים את האפליקציה, היא פועלת ברקע למשך 3 ימים ללא כל התערבות מצד המשתמש, ולמעשה מנתחת בדקדקנות מקומות שונים, בהם הבית ספר, הבית, טיול בירדן וכדומה.

כל הדגימות שהאפליקציה אוספת, לפי המאפיינים והמקומות, אינן מסתמכות על סכום החבילה שאותה המשתמש צורך מספקית האינטרנט שלו. בתום שלושת ימי הבדיקות, צפויה האפליקציה לספק דירוג של איכות המפעילים הסלולריים השונים המתאימים למשתמש, לפי הצרכים שלו, וזאת בכדי לעזור לו למצוא את הרשת שתתאים לו כ"כפפה ליד".

באפליקציה קיימת האפשרות שספקית הסלולר של המשתמש תתקשר אליו, לאחר מספר ימים, להצעת מחיר מתאימה ונוחה לכיס המשתמש. אולם לפי התגובות בעמוד האפליקציה ב-Google Play, נראה שגם אם לא מסמנים ב-V את האפשרות הזאת, ספקית הסלולר מתקשרת, למען הצעת מחיר.

אחת התלונות.
אחת התלונות.
צילום: צילום מסך

בעקבות לא מעט תלונות משתמשים, בעת ההתחברות הראשונית לאפליקציה, המשתמש מתבקש להסכים לתנאי השימוש וכן לסמן ב-V את האפשרות שנציג שירות יכול להתקשר אליו.

מאז שהוזילו את מחירי חבילות הסלולר, נראה כי הצרכן הישראלי במרדף אחר החבילה הזולה ביותר הקיימת בשוק. אולם, עם כל הכבוד למחיר, הבעיה האמיתית היא איכות הקליטה והשימוש במכשיר הסלולרי. המשמעות היא, שייתכן כי אולי עברתם לספקית סלולר זולה, אך אין זה אומר שאיכות החיבור תהיינה טובה.

האפליקציה זמינה כיום רק למשתמשי אנדרואיד, אולם החברה מפתחת כבר אפליקציה גם למשתמשי ה-iOS.

תגובות