האפליקציה שתהיה שם בשבילכם בזמן תאונה. צילום: אלון אלבכרי

האפליקציה שתהיה שם בשבילכם בזמן תאונה

נהגים צעירים? זאת האפליקציה בשבילכם. אם חס וחלילה עשיתם תאונה, ואתם בכלל לא יודעים מה לעשות ואתם לחוצים, אז הירגעו: יש לנו אפליקציה בשבילכם!

נהגים צעירים? זאת האפליקציה בשבילכם. אם חס וחלילה עשיתם תאונה, ואתם בכלל לא יודעים מה לעשות ואתם לחוצים, אז הירגעו. אפליקציית "Accident Report" הזמינה בשלב זה לאנדרואיד בלבד, תהיה שם בשבילכם.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• אז מה זה להיות הנדסאי צעיר? טור אורח ראשון
• אנדרואיד 4.3 זמינה עכשיו לכולם. מה עם 4.4?
• Galaxy Camera 2 כאן. שווה בכלל?

בוגרי החוג להנדסת תוכנה במכללה האקדמית להנדסה בירושלים "עזריאלי", אלבג ויין וגבאי דניאל, שפיתחו את האפליקציה, זכו בתואר 1 מתוך 150 האפליקציות הטובות ביותר בישראל, וכי האפליקציה שיצרו מאפשרת לצלם תמונות מהתאונה וכמובן פרטים ממנו.

עוד האפליקציה מאפשרת לקבל תמונת לווין המכילה את מפת האירוע וכתובתו המדויקת, שיתוף הפרטים האישיים של המעורבים באירוע, צילום תמונות, מילוי פרטי המעורבים, לשרטט תרשים הפגיעות ברכבי המעורבים וכן ליצור דו"ח המכיל את כל הפרטים בצורה מסודרת ומאורגנת, שתאפשר לכם בקלות לשלוח אותו לאן שצריך.

בשלב זה של הפיתוח, האפליקציה זמינה להורדה בחינם לכולם ובעתיד צפויה לעלות כסף. האפליקציה זמינה בשפה העברית, האנגלית והפולנית.

כזכור, כדי להוציא ולעשות רישיון נהיגה בישראל, תאלצו לעבור שרשרת מכשולים ובעיות שונות עד שתוכלו לקבל את הרישיון המיוחל. אז מהם השלבים שצריך לעבור ובאילו קשיים אפשר להיתקל?

תגובות