הטיפים שישמרו לכם על הסלולה של האייפון.

הטיפים שישמרו לכם על הסלולה של האייפון

כולנו שונאים את הרגע הזה שאנחנו מסתכלים במכשיר ואין סוללה. אתם מתחילים להריץ קטעים שבו יכולתם להשתמש במכשיר ומבינים שזה לא יקרה. הנה 13 טיפים טובים לשמירת הסוללה

יום קיצי, אתם יושבים עם חברים על חוף הים, משחקים מטקות, נכנסים לשחות, נחים, משתזפים. פתאום, אתם מחליטים לצלם תמונה לאינסטגרם! לגיטימי ואפילו חיוני. אך אתם מגילים כי נגמרה הסוללה. רוצים להאריך את חיי הסוללה שלכם? לשמור עליה? הנה 13 טיפים לשמירה על הסוללה שלכם.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

טיפ מספר 1

אפליקציות כמו גוגל מפות, Find My iPhone ו-Waze אמורות להשתמש ב-GPS נכון? אבל אם תיכנסו להגדרות -> פרטיות -> שירותי מיקום תגלו שאלו לא האפליקציות היחידות שמשתמשות בו. כדי לשמור על הסוללה (וגם כדי שלא יעקבו אחריכם יותר מידי) מומלץ לבטל הרשאות לכמה מהאפליקציות הללו - GPS משתמש בהמון סוללה.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 2

אם אתם לא אנשי עסקים, אני לא חושב שנחוץ לכם לקבל אימיילים בדיוק בשנייה שהם נשלחים ישר לטלפון עם התראה על כך. הסנכרון הזה דורש מלא סוללה! אם אתם רוצים להגיד סנכרון ידני פשוט היכנסו להגדרות -> דואל, אנשי קשר ולוח שנה -> טען נתונים חדשים ובחרו באפשרות "ידנית".


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 3

פייסבוק, וואטסאפ ואינסטגרם הן בהחלט אפליקציות שימושיות ולכן לגיטימי שירוצו ברקע ושלא תסגרו אותם, אבל מה לגבי סקייפ, Waze או AppStore? אתם לא משתמשים בהם בכל שניה. ולכן, כדי לחסוך בסוללה לחצו פעמיים על כפתור הבית וסיגרו אפליקציות ברקע.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 4

אנחנו יודעים שזה נראה מגניב, לראות את האפליקציות זזות יחד עם התזוזה שלנו, אך זה צורך המון סוללה. בלי לשים זה קורה, ולכן, צריך להיכנס להגדרות -> כללי -> נגישות -> הפחתת תזוזה ולהפעיל.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 5

למה המסך שלך כל כך בהיר?! אין יותר מידי מה להוסיף, פשוט תנמיך קצת את הבהירות, פחות סינוור לכולנו יותר סוללה בשבילך! היכנסו להגדרות -> טפטים ובהירות -> להנמיך קצת את הבהירות.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 6

אתה נמצא באמצע איזור עם קליטה נמוכה, או עם חברים, או שסתם באלך לסנן מישהו -  אל חשש! שים את הטלפון על מצב טיסה. גם יעיל לסינון אנשים וגם חוסך בסוללה! אפשר לעשות את זה על ידי פתיחת הלשונית מלמטה, וללחוץ על האייקון של המטוס.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 7

אל תכבה את הWI-FI שלך לעולם! אפליקציות ישתמשו בGPS (שכאמור משתמש במלא סוללה) במקום לנסות לאתר מיקום על פי WI-FI שנמצא סביבך.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 8

אחת האפשרויות של האייפון, שהעדכונים יורדים לבד ללא צורך באישור שלך. מדהים, לא? מה שאתם לא יודעים שזה צורך המון סוללה. איך אפשר להיפטר מזה? נכנסים להגדרות -> iTunes ו-App store -> ופשוט תנטרלו את האפשרות.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 9

יש לכם יותר מדי בספוטלייט של המכשיר. כל מיני אפליקציות שבכל פעם שאתם רוצים להגיע לאפליקציה אתם צריכים להזיז. אפליקציות כל כך לא שימושיות שרובנו בכלל לא משתמשים בהם. לכן, נכנסים להגדרות -> כללי -> חיפוש Spotlight -> ולסגור את כל מה שלא צריך.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 10

הגדרות -> כללי -> עדכון יישומים ברקע -> ולכבות את האפשרות, יגרום לכך שזה לא יעדכן מחדש את כל האפליקציות ויצרוך המון סוללה. אם יש איזה אפליקציה שכן מעניינת לעדכון, תפעילו רק אותה.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 11

זוכרים את זה AirDrop? למי שלא זוכר, זה תוסף מגניב שאפל שמה למכשירים החדשים שלה, ומסתבר שזה צורך המון סוללה. רוצים לשמור על הסוללה? תרימו את הלשונית מלמטה -> צלחצו על ה- AirDrop -> ותבטלו את האפשרות.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 12

אתם מקבלים התראות מכל מיני אפליקציות שאתם אל באמת צריכים. למי אכפת מההתראה ההיא שלא שיחקת במשחק כבר יומיים והוא מרגיש נטוש? לכן, נכנסים להגדרות -> מרכז העדכונים -> ולהוריד את האפשרות לאפליקציות הלא רצויות.


Alan White / BuzzFeed

טיפ מספר 13

אולי כבר תורידו את המכשיר מהידיים?


replygif.net

תגובות