הסרטונים שיפתחו לכם את חופשת פסח!. צילום: צילום מסך מהסרטון

הסרטונים שיפתחו לכם את חופשת פסח!

השבוע הזה חלף במהירות, אולי בגלל החופשה שמתחילה מחר. כתבנו, הראל שדה, חשב על דרך מיוחדת לפתוח לכם את החופש המצופה, ומצא עבורכם כמה סרטונים שיעשו זאת

השבוע הזה חלף במהירות, אולי בגלל החופשה שמתחילה מחר. כתבנו, הראל שדה, חשב על דרך מיוחדת לפתוח לכם את החופש המצופה, ומצא עבורכם כמה סרטונים שיעשו זאת בהצלחה רבה. תחגרו חגורות ובואו נצא לדרך!

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

ג'סטין טימברלייק יוצא עם... חן טל?!

הסרטון הראשון נוצר ע"י שרוטונים, שהפעם עשו סרטון אנימציה מצויר והומוריסטי שמראה איך ייראו החיים של ג'סטין טימברלייק אילו היה חי בישראל. זה יתחיל מעשיית דואט עם מרגלית צנעני ועד לצאת עם כוכבת הרשת הפרוקטיבית חן טל. ההשראה לסרטון ככל הנראה הגיעה מההופעה של ג'סטין טימברלייק בישראל הקרובה ובאה במאי. שרוטונים, אם כבר בחרתם בנושא הזה, יש מצב לכרטיס ביחד עם הסרטון?

העכביש הזה הוא אני?

הסרטון הבא הוא פרסומת מגניבה שאנו סמוכים ובטוחים שחובבי גיבורי-על יאהבו אותה במיוחד. בפרסומת נראה גיבור העל האהוב, ספיידרמן, יורה קורים ומתנדנד עליהם בעיר עד שמבחין בדמות שלו משתקפת במראה. הדמות נראית כמוהו רק... צעירה יותר. ספיידרמן בודק אם באמת מה שהוא רואה זה נכון בכל מיני דרכים מגניבות. לאחר מכן המשטרה מתקרבת וספיידרמן חייב לעוף משם, אך הוא לא שם לב לסירנות. לכן, מי יעזור לו? צפו בפרסומת.

בר רפאלי ובובה ברגע אינטימי

הסרטון הבא הוא גם כן פרסומת, אבל הפרסומת הזאת היא הפרסומת שללא ספק עשתה הכי הרבה רעש בזמן האחרון. בפרסומת נראים רד, הבובה הסגולה מהתוכנית "רד בנד", ובר רפאלי במיטה לאחר קיום יחסי מין. לאחר מכן אומר רד שאולי המצב יכול להיות טוב יותר ואז מופיעות עוד שתי בר רפאלי במיטה ומשם העניינים רק מתחממים, מתגלגלים ומגיעים לסוף מפתיע. ללא ספק הפרסומת הסקסית ביותר של הזמן האחרון. מעניין? צפו בסרטון!

מלך האריות במטוס

הסרטון הזה יחזיר אתכם לילדות. בסרטון נראים חברי הקאסט של מלך האריות במטוס כאשר הם שרים את השיר המרכזי של הסרט - "מעגל החיים" ליד כל הטסים במטוס. כדי להבהיר את הסיפור, הקאסט של "מלך האריות" לא יצאו לחופשה ביחד, אלא הם ממריאים חזרה הביתה מאוסטרליה לאחר סיבוב הופעות עולמי של המופע הגדול שבו כולם השתתפו שנקרא "מלך האריות המחזמר". המחזמר התרחש בכל מיני מדינות ברחבי העולם. יש מצב שיום אחד הם יגיעו לישראל?

שיהיה לכולם פסח שמח וכשר!

תגובות