האם פסנתר הוא הלהיט הבא בעולם האפליקציות?. צילום: צילום מסך מהמשחק

האם פסנתר הוא הלהיט הבא בעולם האפליקציות?

כולנו מתמכרים בקלות לאפליקציות פשוטות מאוד, כמו פלאפי בירד וקנדי קראש. אבל מה קורה שמשלבים אפליקציה פשוטה ביותר עם מוזיקה? כנראה שיוצא להיט. כל הפרטים

"Don't Step The White Tile" היא האפליקציה הכי חמה ומבוקשת של הזמן האחרון, לפיכך בחנות Play היא מדורגת ראשונה בקטגוריית "הפופולריים ביותר בחינם" וב-Appstore גם כן זוכה לאהדה ומדורגת על גבי רבים כ-5 כוכבים וככל שעובר הזמן האפליקצייה צוברת יותר ויותר אוהדים. אך מה מיוחד בה, מה הופך אותה למיוחדת ומצליחה? כנראה הפשטות שלה, עם קצת מוזיקה.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

מוזיקת המשחק הן מנגינות נעימות, והמשחק בהתאמה למוזיקה דמוי פסנתר. מטרת המשחק היא ללחוץ במהירות רבה על הקלידים השחורים האחרים ולא ללחוץ על הקלידים הלבנים. חושבים שזה פשוט? תחשבו שוב.

המטרה קשה והמלאכה מרובה, כך זה באפליקצייה. באפליקצייה חמישה מודים, סוגי משחק שונים, כך שיש עבודה לכל אחד מהם, אך בסופו של דבר לכולם מטרה זהה. לדוגמא, ב-ModeArcade צריך ללחוץ על כמה שיותר על כמה שיותר קלידים שחורים כאשר המסך נע לבד במהירות למעלה, וב-Zen Mode תוך כדי לחיצה על הקלידים השחורים מתקדמים למעלה, ואם לא מגיעים עד הסוף תוך 30 שניות, נפסלים.

המשחק
המשחק © מתוך המשחק
תגיות
תגובות