סיכום טורניר IGA Valor Cup מספר 2. צילום: IGA

סיכום טורניר IGA Valor Cup מספר 2

סיכום טורניר הליגות הנמוכות במשחק StarCraft 2. אחרי לא מעט משחקים מותחים ומעניינים, מעייפים ומתישים. הזוכה במקום הראשון בטורניר הוא PAPAPanda. במה הוא זכה והאם המקום השני נשאר ללא כלום? כל הפרטים

טורניר הליגות הנמוכות של התאחדות משחקי המחשב בישראל עבר בהצלחה, אך גם הפעם מערכת אתר z33k איננה עבדה בצורה חלקה.

לצערנו בעיה זאת איננה תלויה בנו או במשתתפים בטורניר, אולם אנחנו מנסים לדאוג לפתרון לבעיה, וברגע שיימצא כזה נדאג לעדכן אתכם.

לטורניר השני בסדרה הגיעו 16 שחקנים, כשלאורך כל ההרשמה המספרים היו נמוכים מאוד. בסביבות 5 עד 8 נרשמים ואילו ביום הטורניר עצמו המספר הוכפל. גם הפעם נרשמו לא מעט שחקנים מוכרים, ביניהם: אלוף הטורניר הקודם, dohgg וסגנו Wowpro.

המשחקים בהחלט היו מותחים ומעניינים, אבל נתון מעניין שעלה מהטורניר הוא שמתוך כל המשחקים בכל שלב הסתיימו בתוצאה 2-0 ואילו נרשמה תוצאה 2-1 בלבד פעם אחת. אז בכל זאת המשחקים היו מותחים ומעניינים? התשובה היא בעיקר בחצאי הגמר ובגמר עצמו. גם הפעם dohgg עלה שוב לנסות הלגן על הכתר שלו מול שחקן שבפעם האחרונה השתתף בטורניר היה בטורניר מספר 22, בסגנון הטורנירים הישן, השחקן PAPAPanda.

במשחק הגמר גבר PAPAPanda בתוצאה 2-0 על dohgg בצורה חלקה: במשחק הראשון הוא פתח עם Rush Thor ותוך פחות מעשר דקות התוצאה הוכרעה 1-0 לטובתו.

במשחק השני כבר קיבלנו משחק ארוך ומעייף מאוד, משחק שחמט יעיל ונחמד. במשך כ-20 דקות שני הצדדים עייפו אחד את השני. הפתיחה הייתה מבטיחה דווקא מצידו של dohgg שהצליח להרוס שלישית מוקדם ואף לחזור עם חלק מהצבא שלו לבסיס. 

אולם בינתיים PAPAPanda התקדם לאמצע המפה וניצח בקרב על מרכז המפה, אך dohgg חיכה והתרחב שוב. אז יריבו זיהה את נקודת החולשה - מרביתו צבאו של dohgg נמצא בתחתית המפה, וכך הוא הנחית את צבאו בשלום והם עשו את שלהם. המשחק כמובן הוכרה לטובתו של PAPAPanda אחרי תצוגת תכלית מעולה.

הזוכים

  1. במקום הראשון: PAPAPanda - זכה במשטח לעכבר של התאחדות משחקי המחשב בישראל.
  2. במקום השני: dohgg - זכה בתיק ים של התאחדות משחקיהמחשב בישראל.

כמובן חברים שנתראה ב-IGA Valor Cup - Tour Number 3, שעליו יפורט בימים הקרובים.

תגיות
תגובות