המשחק "Raid: Shadow Legends" מגיע לסמארטפונים. צילום: יח"צ

המשחק "Raid: Shadow Legends" מגיע לסמארטפונים

המשחק מסוג Collection RPG, שכולל עולם פנטזיה אפל עם למעלה מ-300 דמויות אספנות על פני 16 פלגים, הושק השבוע וזמין להורדה בחנויות ה-iOS ובאנדרואיד

חברת פלאריום (Plarium), מהחברות המובילות בעולם בפיתוח משחקים למובייל, לרשתות החברתיות ולדפדפני האינטרנט, עם למעלה מ-250 מיליון משתמשים בכל העולם, הודיעה היום על השקת משחק 'RAID: SHADOW LEGENDS' מסוג Collection RPG. המשחק, אשר זמין להורדה ב-iOS ובאנדרואיד מזמין שחקנים להילחם ולכבוש עולם פנטזיה אפל עם למעלה מ-300 דמויות אספנות על פני 16 פלגים. המשחק כולל דמויות בעלות אופי אישי וייחודי, טקטיקות עמוקות, התאמת מיומנויות וקלאנים המעודדים שיתוף פעולה בין השחקנים.

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

RAID מתרחש בממלכת טלריה (Teleria), ממלכה שקוללה על ידי הלורד האפל Siroth. השחקנים מאמצים את תפקידם כלוחמים עתיקים של הממלכה שהוחזרו לחיים על ידי שומר אלמוות על מנת להביס את הלורד Siroth ולהחזיר את השלום לממלכה. במהלך המסע, השחקנים נדרשים לאסוף Shards המכילים את נשמותיהם של לוחמי עבר כדי להרכיב צבא ולהילחם על גבי טירות, מדברים, מבוכים ומקדשים עתיקים ששמורים על ידי אויבים ובעלי ברית פוטנציאליים. התקדמות במשחק מאפשרת לשחקנים לגלות את השכבות שמאחורי האיום על טלריה.

 

המשחק גם כולל מצב משחק רחב המבוסס-סיפור לשחקן בודד (PvE) עם 12 משימות, שכל אחת מהן כוללת שבעה שלבים ושלוש רמות קושי. הסיפור של המשחק נכתב ע"י פול סי. אר. מונק (Paul C.R. Monk) השייך לאגודת הסופרים של אמריקה שאחראי גם על המשחק Assassin's Creed: Syndicate, וכולל דיבוב של ותיקי התעשייה ממשחקים כמו Mass Effect ו-Witcher 3 The. מצב המשחק מקושר עם רכיב מרובה שחקנים (PvP) כדי לקבוע את מערכת הדירוג ומציע את אחת החוויות המשחק המאוחדות ביותר בז'אנר ה-Collection RPG. כל אחת מה-300 + דמויות אספנות, הן בעלות אנימציה בלכידת תנועה ייחודית המיוצרת באופן בלעדי בסטודיו של Plarium כדי ליצור דמויות בעלות תכונות אופי ייחודי ואישיות.

Raid: Shadow Legends
Raid: Shadow Legends © צילום: יח"צ

פלאריום, שנוסדה ב-2009, היא חברת ענק עם כ-250 מיליון משתמשים רשומים. החברה מקדישה את מרצה ליצירת חוויית המשתמש הטובה ביותר, במובייל וברשתות החברתיות, עבור חובבי משחקים ברחבי העולם. הנהלת החברה נמצאת בהרצליה והיא מעסיקה יותר מ-1000 עובדים עם חמישה משרדים ובתי סטודיו לפיתוח ברחבי אירופה וארצות הברית. משחקי החברה זמינים בחינם בכל הרשתות החברתיות הגדולות, לרבות פייסבוק, ויקונטקט, מייל רו ואודנוסקלסינקי, וכן בדפדפני האינטרנט ובפלטפורמת ה-iOS והאנדרואיד.

תגובות