הנה זה מגיע: "Gears of War: Judgment". משה פרסטר באירוע. צילום: יחסי ציבור

הנה זה מגיע: "Gears of War: Judgment"

מיקרוסופט ישראל השיקה את המשחק החדש בסדרת GoW והזמינה עשרות גיימרים מרחבי הארץ. כתב פרוגי תפס בין האורחים את יוצא סדרת הריאליטי "הישרדות VIP", משה פרסטר שהגיע לאירוע בלי בניו הקטנים. רשמים ראשוניים

אירוע ההשקה למשחק החדש בסדרת "Gears of War" התקיים אמש במועדון "הקונטיינר" שבתל אביב. לאירוע החגיגי הגיעו עשרות גיימרים צעירים ומבוגרים, נציגים מחברת "People Can Fly" האחראית יחד עם "Epic Games" לפיתוח המשחק ואפילו משה פרסטר הגיע, והפעם בלי ילדיו. 

המשחק הרביעי בסדרה, GoW: Judgment, כולל במוד המולטיפלייר שלו ארבעה מצבים, והם: Free for All, Team Deathmatch, overrun המאפשר לקבוצת השחקנים להילחם נגד גלים גלים של Locust ו-Domination שזהו מצב משחק בו קבוצה מתקיפה קבוצה מגנה.

על אף כך שלא נעשו שינויים גראפיים מרחיקי לכת במשחק הרביעי והחדש בסדרה, מפתחי המשחק סיפקו את האפשרות לשינוי סקינים ועיצובים לדמות ולכלי הנשק שלכם במשחק, כמו למשל דמויות חדשות, סקינים לנשק, עיצוב חליפת השריון של הדמות ועוד שינויים נוספים.

עוד במדור דיגיטל:
• כל הפרטים על שעון היד החכם של אפל
• הצטרפו אלינו לפייסבוק וקבלו את כל החדשות לפני כולם!
אתר Vgames ייסגר

מלבד זאת, המשחקיות שמרה על רמה גבוהה בה השחקן יכול ליהנות מחוויית הרג קטלנית, כשלכל נשק ישנו אפקט מיוחד ומלהיב. סדרת Gears of War ממשיכה את המסורת בה מבליטה את עצמה משאר משחקי היריות שנמצאים בחוץ. 

כזכור, סדרת משחקי Gears of War מכרה למעלה מ/19 מיליון עותקים ברחבי העולם, כלומר, למעלה מכמה מיליארדים של רווח. כידוע, סדרת משחקי Gears of War ידועה לרבים לא רק בשל עלילת הקמפיין, אלא בזכות מוד המולטיפלייר.

צפו בטריילר

בנוסף לכל, לרגל השקת המשחק החדש, מיקרוסופט ישראל הכריזה על תחרות חדשה המיועדת למזמיני המשחק, בהזמנה מוקדמת. במסגרת התחרות, כל שחקן אשר יזמין את GoW: Judgment ועד למועד ההשקה העולמי, ה-22 במרץ, יקבל כרטיס QR Code לכניסה לאתר תחרות ייעודי.

באתר התחרות, ינסו המזמינים לשכנע את נציגי מיקרוסופט מדוע דווקא הם אלה שחייבים לטוס לכנס Gamescom 2013 בגרמניה. המזמין בעל הטיעון המשכנע ביותר יזכה בטיסה לכנס, אירוח של 4 לילות במלון.

יש לציין, כי רכישת המשחק בהזמנה מוקדמת זמינה בחנויות הבאות בלבד: וואלה! שופס, קרביץ, BigBox, P100, GameStation, MediaGame, VGS, Arcadia ו-Freak.

תגובות