האביר האפל בטריילר ראשון למשחק החדש. צילום: צילום מסך מהסרטון

האביר האפל בטריילר ראשון למשחק החדש

לאחר שלושה משחקים בסדרת באטמן, היום אנו מקבלים את הטריילר הראשון למשחק שככל הנראה יהיה אחרון בסדרה. מה האויבים, מה הגדג'טים החדשים ומי לא יהיה במשחק? כל הפרטים כאן

ככל הנראה כל גיימר שיחק באחד ממשחקי "Batman: Arkham" במהלך השנים האחרונות. אמש (ג') פורסם הטריילר הראשון למשחק האחרון בסדרה, הנקרא "Batman: Arkham Knight", שככל הנראה יהיה משחק שממשיך את עלילת המשחק השני. במשחק האחרון בסדרה ראינו את תחילת סיפורו של ברוס ווין הלא הוא "באטמן - שומר הלילה".

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

בטריילר החדש, אנו שומעים ברקע הסרטון את אביו של ברוס, תומס ווין, מדבר אל בנו דרך הקלטה שהקליט לפני מותו שם מסביר ומנחה אותו מה לעשות בכדי לשמור על כבוד המשפחה. במהלך ההודעה אפשר לראות את המהומות ברחבי העיר, העברת הנשק בין החיילים ובין הדמויות הראשיות בסיפור.


הטריילר

במשחק השני בסדרה, כל הדמויות הללו מופיעות בו, אך דו-פרצוף נלחם אך ורק נגד אשת החתול וככל הנראה זאת הסיבה שמחזירים אותו לעלילה בתור הדמות הראשית. הסיבה שבגללה האויב המושבע של באטמן, הג'וקר, לא מופיע במשחק היא בעקבות מותו במשחק השני של הסדרה. אך למרות שמופיעות בסרטון מספר נבלים בודדים, בתחילתו אנו שומעים קול לא מוכר שאנו משערים שמדובר בנבל נוסף.

בהמשך הסרטון אנו רואים לראשונה את הבאטמוביל, הרכב החסין כדורים של באטמן שראינו אותו בסדרת הסרטים. אנו משערים שבמשחק הקרוב יהיו נסיעות ומרדפים בזכות הרכב שנוסף למשחק. בהמשך הסרטון אנו שוב רואים את המהלכים החוזרים על עצמם מהמשחקים הקודמים בסדרה, דבר שקיווינו שישונה ונזכה לראות דברים יותר מושכים.

בנוסף, אנו רואים שינוי משמעותי בגרפיקת המשחק ובעיקר בפרצופי הדמויות. אחת הדמויות ששינו אותה באופן כמעט שונה לחלוטין היא הארלי קווין.

המשחק "Batman: Arkham Knight" ישוחרר במהלך שנת 2014 לקונסולות ה-PlayStation 4 ,XBOX ONE ולמחשב האישי. משוער שמחיר המשחק יעמוד על 60 דולר. בנוסף, כל מזמיני המשחק במצב "הזמנה מוקדמת", ייהנו בחווית משחק ייחודית ובמספר שלבים עם הארלי קווין.

תגובות