יוטיוב סוגרת את 2013 בסרטון סוף שנה. צפו. חתול וויראלי, שרוטונים בראש גם השנה. צילום: צילום מסך

יוטיוב סוגרת את 2013 בסרטון סוף שנה. צפו

כל הכוכבים הגדולים גויסו גם השנה לסרטון סיכום השנה של יוטיוב, ה-YouTube Rewind. שם כמובן נמצאים בין השאר גם PSY שנעלם לו, גלוזל, The Fox וגם השנה כבוד לייצוג הישראלי: שרוטונים במקום הראשון עם "כוכב רשת סטייל" (בארץ)

יוטיוב מסכמת שנה וכמו בכל סיכום שנה שכזה, מיטב הכוכבים הגדולים של השנה, וגם אלו הוותיקים שצמחו באתר גוייסו למשימה - החל מהקומיקאית גלוזל (GloZell) ועד מנחה הטלוויזיה האמריקאי ג'ימי קימל.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• מעודדים את דור העתיד של היזמים הטכנולוגים
• הוטו של הבית היהודי: הרשת אומרת "לא"
• PlayStation 4: חזקה, נוחה וחברתית. ביקורת

הסרטון מכיל בין השאר ריפרנסים ללהיטים הגדולים של השנה ביוטיוב - "The Fox" של צמד יילביס, "Wrecking Ball" של מיילי סיירוס, לצורך הסרטון אורגנה אפילו חגיגת "הארלם שייק" קטנה.

בנוסף הסרטון מלווה בכמה מהלהיטים הגדולים של השנה, כן גם "GENTLEMAN" של PSY, למרות שהוא לא הצליח לשחזר את ההצלחה של השיר הקודם, שאגב כבר נושק ל/2 מיליארד צפיות וכן מיקס מיוחד שיצר דיג'יי EARWORM, ששחרר לא מזמן את משאפ סיכום השנה שלו.

אגב, גם השנה, מבחינת הסרטונים מישראל שעשו את השנה ביוטיוב, "שרוטונים" הגיעו למקום הראשון עם ה"כוכב רשת סטייל". שחר רב דוד סיפר לפרוגי כי "שרוטונים גאה להיות החברה שבפעם השנייה ברציפות (השלישית מתוך 4 שנים אחרונות) שזוכה בסרטון הנצפה ביותר בישראל".


"כוכב רשת סטייל"

עוד הוא אמר כי "ב-2014 שרוטונים תמשיך להיות בחוד החנית של מהלכים אמיצים שחושבים מחוץ לקופסא ומצליחים להביא תוצאות חסרות תקדים".

NOTE - כמה כוכבים אתם מזהים? ומי או מה חסר פה לדעתכם?

 
תגובות