הסרטונים הוויראלים: שיר המונדיאל וקרב ראפ. צילום: צילום מסך מהסרטון

הסרטונים הוויראלים: שיר המונדיאל וקרב ראפ

פינה יומית בפרוגי, בה כל יום נציג את כמה סרטונים ויראליים, המצחיקים והמגניבים ביותר של אותו היום. והפעם שיר המונדיאל של הישראלים וקרב ראפ. מה היה חם היום ברשת? כל הפרטים בכתבה

מחר מגיע החופש ולמרות זאת אין מנוחה. זה מתחיל מללכת לבית הספר ויכול להיגמר בהופעה מטורפת, וכמעט ואין זמן להתעדכן בסרטונים חדשים. לכן, מצאנו עבורכם את שני הסרטונים שיצחיקו אתכם, יעניינו אתכם או סתם שיגרמו לכם להישאר צמודים למסך.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

מוכנים? פייט!

הסרטון הראשון נוצר על ידי ערוץ היוטיוב "ERB", והקונספט שלו הוא קרבות ראפ בין שני אישיות מפורסמות מתקופות שונות וממקומות שאם היו חיים יחד, היו משתגעים האחד מהשני. הקרב הנוכחי הוא בין השחקן, ביל ניי לבין המדען, אייזיק ניוטון. בסוף הקרב שואלים יוצרי הערוץ: "מי ניצח? מי הבאים בתור? אתם מחליטים!", אז - מה אתם חושבים?

 

 ישראל במונדיאל!

ובאווירת המונדיאל נעבור אל הסרטון הבא שנוצר על ידי שרוטונים, והוא שיר למונדיאל 2014 מזווית הראייה של הישראלים. בשיר הנוכחי שר אוהד  של ישראל שאין סיבה לדאגה כי אם מדינה אחת תצא מהתחרות אז ישראל מצטרפת, וכמובן שנותן גם דוגמאות למה המדינות ייצאו. בסופו של דבר, שיר וסרטון מאוד נחמדים, אך האם כמו השיר שלהם ממונדיאל 2010 יגיע למעל 6 מיליון צפיות?! את זה רק הזמן יספר. צפו:

 

איזה סרטון אתם מעדיפים? שתפו אותנו!

תגובות