כל הפרטים על פסטיבל הקרח. פיסול בקרח. צילום: יחסי ציבור

כל הפרטים על פסטיבל הקרח

הפעילות הקיצית המיוחדת תכלול סדנאות להכנת ארטיקים מחומרים טבעיים בלבד, כדורי סנובול ענקיים, קולנוע פארק שיציג סרטים מעולם הקרח ומופע אמנותי של פיסול בגוש קרח ענק במשקל של חצי טון

פעילות קיצית מצננת במיוחד תיפתח בשבוע הבא בקניון "עיר הימים", שבנתניה / פסטיבל הקרח. הפסטיבל, שימשך בין התאריכים 18.7 ועד 20.8 בין השעות 11:00-14:00 ו-16:00-19:00, יכלול הופעות, סדנאות ופעילויות מיוחדות.

עם משקל כבד של חצי טון, בגובה של 1.5 מ' וב-50 דקות בלבד, יתקיים בקניון מופע אמנותי חדש של פיסול בקרח. הפסל יראה להורים ולילדים כיצד יוצרים "יש מאין" באמצעות מגוון כלים ייחודיים כמו מפסלת-קרח ומסור חשמלי, ויפתיע ביצירת דמות מוכרת ואהובה מגוש הקרח, עם כל הפרטים הקטנים ביותר.

מדובר במלאכת מחשבת ובעבודת כפיים לא פשוטה, היות ובניגוד לחומרי פיסול שונים, כמו חול או חימר, הקרח מהווה חומר גלם רגיש במיוחד אשר נמס בקלות ונשבר – ללא יכולת להדביקו או להחזיר את הגלגל אחורנית. המופע יתקיים ב-24.7 בשעה 17:30. 

הילדים חובבי השלג שמחכים מדי חורף בציפייה לכמה פתיתים, יוכלו להיכנס לתוך כדור סנובול ענק אשר בתוכו יתעופפו נוצות לבנות המדמות את פתיתי השלג הקרירים. למזכרת מהפסטיבל, הילדים יצטלמו בתוך הכדור ויקבלו את התמונה על גבי מגנט, ולהשלמת החוויה - אף יוכלו להכין סנובול משלהם בסדנת היצירה.

סנובול.
סנובול.
צילום: יחסי ציבור.

סדנא נוספת שתתקיים בקניון תלמד את ההורים והילדים להכין ארטיקים וקרחונים מחומרים טבעיים בלבד בשלל צבעים וטעמים בשיטה חדשנית חסכונית בזמן, שיטת ה"שוקפריז" שמאפשרת הכנה תוך שבע בלבד. כמו כן, יערכו גם סדנאות יצירה בהן יוכלו ההורים והילדים להכין קוביות קרח שקופות מסבון.

מדי יום א', החל מהשעה 20:00 יוקרנו בפארק, תחת כיפת השמיים תוך ישיבה על מחצלות ופוטונים, שלל סרטי קולנוע מדובבים מעולם הקרח על גבי מסך ענק וביניהם מלכת השלג, תזיזו ת'רגליים, יצאת כריש וסרטים נוספים.

תגובות