כניסה בעלות של בקבוק ממוחזר: הפעילות של קוקה-קולה. צילום: סטודיו דחף

כניסה בעלות של בקבוק ממוחזר: הפעילות של קוקה-קולה

חברת המשקאות ממשיכה גם השנה בחשיבה הירוקה והפעם מדובר במפעל המחזור המוכר, אבל בקונספט מוזיקלי. המפעל יהפוך למתחם מוזיקלי ענק העשוי כולו מאריזות ויאפשר פעילות מוזיקלית חווייתית בשיתוף אמני להקת "טררם"

ממשיכים למחזר. חברת המשקאות "Coca-Cola" ממשיכה להדהים כל שנה מחדש ברעיונות חדשים וכמובן בקונספטים מעניינים במיוחד. בחג הפסח הקרוב החברה תמשיך להשקיע בעולם המדהים של המחזור והחשיבה הירוקה, כאשר גם השנה יתקיים פרויקט המחזור, בקונספט מוזיקלי.

עוד במדור התרבות של פרוגי:

מפעל המחזור של החברה יהפוך למתחם מוזיקלי ענק העשוי כולו מאריזות, כשהוא יוקם בלב המפעל הייצור בבני ברק ויאפשר פעילות מוזיקלית חווייתית, בשיתוף אמני להקת "טררם", שיפיקו צלילים ומקצבים באמצעות כלי נגינה העשויים מבקבוקי השתייה, הפקקים והפחיות. הכניסה למתחם כמובן תהיה ללא תשלום, אלא בתמורה לבקבוק או פחית ריקה לכל משתתף.

צילום: סטודיו דחף
צילום: סטודיו דחף

במקביל, במתחם יפעל קסילופון ענק ופינת תופים עליהם ניתן לנגן,  כאשר כלי הנגינה שיצרו הילדים ישמשו אותם להפקת יצירה מוסיקלית אמיתית, שאף תוקלט באולפן הקלטות גדול וחווייתי שיוקם במקום. בסיום כל פעילות יקבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות שייווצרו כמתנה למזכרת.

זו השנה הרביעית ברציפות שקוקה-קולה ישראל משקיעה משאבים רבים ביצירת פעילויות רבות משתתפים לקידום נושא המחזור, וזאת כחלק מאסטרטגיית אחריות סביבתית כוללת במטרה להעלות את המודעות של הציבור לחשיבות הנושא ולעודד אותו למחזר.

"חברת קוקה-קולה, כחברה יצרנית ומובילה בשוק המשקאות בישראל, פועלת כבר שנים רבות בתחום האחריות הסביבתית במסגרת תכנית רב שנתית" אמר טל רבן, מנכ"ל קוקה-קולה ישראל. "בנוסף, פועלת החברה בשנים האחרונות במטרה לעודד מחזור אריזות בקרב הקהל הרחב תוך הדגשת התועלת והפשטות שבפעולה זו. אנו גאים להמשיך את המסורת גם השנה, ולהשיק את "מפעל המחזור" של קוקה-קולה, שיעניק השנה חוויה מוסיקלית מרגשת למבקרים אשר יזכו לראות ולחוש בזמן אמת את קסמו של המחזור ולהיות שותפים לו, במעט מאמץ".

הפעילות שתתקיים במפעל של קוקה-קולה בבני ברק, תהיה בין ה-10 באפריל ועד ה-22 באפריל, בין השעות 08:15 בבוקר ועד 21:30 בערב. בערב חג שני בין השעות 07:45 עד 12:30. כל מי שמעוניין להגיע צריך להירשם דרך אתר החברה.

תגובות