הקראש שלה: פינק פוגשת את ג'וני דפ. צילום מסך מיוטיוב

הקראש שלה: פינק פוגשת את ג'וני דפ

כן, כן, גם הכוכבים הם לפעמים מעריצים של אנשים אחרים שלא לומר מעריצים שרופים. הזמרת פינק זכתה לפגוש את האיידול בתכנית טוק שואו, האם היא קיבלה נשיקה?

זמרת הפופ, פינק, התארחה ביום שני האחרון בתכנית הטוק שואו של ג׳ימי קימל במטרה לקדם את השיר החדש שלה “Just like fire” שאותו כתבה וביצעה במיוחד לסרט החדש ״אליס מבעד למראה״.  במקרה, הסרט כולל בתוכו גם את השחקן המוערך ג׳וני דפ שחוזר לשחק בפעם השנייה את תפקיד הכובען המטורף. כשנשאלה על ידי קימל למי מכוכבי הוליווד היא נמשכת, ציינה הזמרת כי יש לה קראש על דפ. בנוסף סיפרה על קראש שיש לה על מייקל קיטון ועל איך היא פעם נגעה בו במסעדה, נכנסה מתחת לשולחן שלה והתחילה לצחוק.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

פינק, שנשואה לאופנוען המרוצים קארי הארט מאז 2006, סיפרה לג׳ימי קימל על כמות הפעמים שבעלה הכריח אותה להציג את עצמה לדפ, אפילו שהיא הייתה יותר מידי ביישנית בשביל לעשות זאת. ״לא רציתי לפגוש אותו. בעלי הכריח אותי לפגוש אותו, מה שהיה כל כך מטומטם״ היא מספרת על הפעם היחידה שפגשה אותו ״התחבאתי מאחורי תקליטים בחנות תקליטים ואמרתי לו ׳אל תעשה את זה. אני לא רוצה לפגוש אותו׳.

דפ בתור הכבוען המטורף
דפ בתור הכבוען המטורף © צילום מסך מהטריילר

הסיפור הזה נגמר בכך שפינק התגברה על הלחץ וקיבלה אומץ בשביל לומר היי ולספר לכוכב שהיא נבחרה לשיר את הסינגל המוביל של הפסקול בסרט החדש שלו ״אליס מבעד למראה״. אך, היא מספרת בדיעבד שהמפגש לא הלך כמו שציפתה ואף היה מביך. ״אני לא חושבת שזה הלך טוב״ אומרת הזמרת ומסבירה שדפ חשב שהיא מדברת על הרוקיסט אליס קופר ולא על ״אליס מבעד למראה״ - ״אני לא מרגישה כאילו הלך לי טוב״.

 

מזל שיש את ג׳ימי קימל שכמו כל מנחה תכנית טוק שואו מוצלחת נותן הזדמנויות מחדש לאורחים שלו, ובעיקר מתמחה בלהזמין מפורסמים לאולפן. בלי ידיעתה של פינק, קימל סידר לה הזדמנות שנייה למפגש עם דפ. בזמן שהיא המשיכה לדבר, נכנס לאולפן מועמד האוסקר ג׳וני דפ בכבודו ובעצמו והפתיעה את הזמרת עם חיבוק גדול. ״לך מפה. זה היה נוראי״ הזמרת פנתה לקימל, ״זה נוראי, אני שונאת אותך. אני שונאת אותך.״

© יוטיוב

עם כמה שניסתה להישאר קולית ולא לשמוח מהמפגש, פינק לא הצליחה להסתיר לגמרי את האושר שלה מלפגוש את האיידול בלי שזה יהיה כל כך מביך. ובקשר לשאלה בהתחלה, פינק אולי קיבלה רק חיבוק בלי נשיקה, אבל ג׳ימי דווקא כן זכה לנשיקה מתוקה ואוהבת מדפ.

 תגובות