ההפתעה שקותי סבג לא ישכח לעולם . סבג ואדרי. צילום: יחסי ציבור

ההפתעה שקותי סבג לא ישכח לעולם

אשף המוסיקה המזרחית ברדיו בישראל, אליקו, הפתיע את יוצא "האח הגדול 4" בתוכנית מיוחדת שהוקדשה לכבודו כשבאולפן חיכה לו האליל שלו, מאור אדרי. וגם למה יאנה שמרה על שתיקה כל השידור?

את תוכנית הרדיו הזו, יוצא "האח הגדול 4" קותי סבג, לעולם לא ישכח. במסגרת תוכנית ספיישל של אשף המוסיקה המזרחית ברדיו הישראלי, אליקו, הופתע סבג כשלאולפן הוכנס האמן שסבג הכי אוהב: מאור אדרי.

ההפתעה התבצעה תחת מעטה חשאיות, כשעיניו של סבג כוסו בסרט לבן, במהלך השידור. כשהורידו לסבג את הכיסוי מהעיניים, הוא קלט את אדרי והתרגש מאוד. לאחר שהתאפס על עצמו, החלו לבצע השניים: סבג ואדרי, את הלהיט של אדרי "לב קבור".

כזכור סבג ביצע את השיר המדובר בתוכנית פעמים רבות ואמר לאדרי כי השיר עוד היה להיט לפני "האח הגדול": "אני לא עשיתי שום דבר, רק שרתי את הלהיט שלך". אדיר אגב,  הוזמן להופיע בחגיגות הזכייה של סבג מיד עם יציאתו מהבית בשבוע שעבר. ככל הנראה, יוזמן אדרי להופיע גם בעירו של סבג, בית שמש ביום העצמאות הקרוב.

לדברי הפקת התוכנית של אליקו, יאנה שנכחה באולפן לאורך השידור לא הוציאה מילה מהפה לפי הנחיית החברה המפיקה של "האח הגדול", קופרמן הפקות. 

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגובות