השמות המיוחדים של ילדי הסלבס. mayawertheimer@ מתוך אינסטגרם

השמות המיוחדים של ילדי הסלבס

יש לא מעט כוכבים אהובים שהחליטו לקרוא לילדיהם בשמות מיוחדים, אך מהו פירושם? • קבלו כמה מילדי הביצה

בשנים האחרונות אנו שומעים על מגוון שמות לא שגרתיים שהסלבס קראו לילדיהם. מאסיה ועד רשי - קבלו את ילדי ה-VIP עם השמות המיוחדים.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר - אסיה

השחקנית המוכשרת ובעלה, אסף זמיר, החליטו לקרוא לביתם המתוקה אסיה. הרבה מהגולשים ברשת הסיקו שהשם אסיה הוא הכלאה בין השמות מאיה ואסף, אך מתברר שזה לא נכון. בראיון אצל גלית ואילנית סיפר זמיר ששניהם אהבו את השם וחשבו שהוא מאוד יפה (משמעותו זריחה ביוונית). הוא הוסיף וסיפר שלסבתא של חבר שלו קוראים אסיה והיא הייתה הרופאה השכונתית.

© mayawertheimer@ מתוך אינסטגרם

אל וליב - בר רפאלי

הדוגמנית הבינלאומית ואשת העסקים בר רפאלי ידועה כאחת שבוחרת שמות מיוחדים לבנות שלה, לעומת השם התנ"כי, דוד שבחר הפעם בעלה לבנם. רפאלי קראה לבתה הבכורה ליב ולאמצעית אל (כמו המגזין "Elle"). ציפי היא זאת שבחרה לבנות את השמות ומסתבר שהיא רצתה בעצמה להעניק את השמות הללו לילדיה. עד כה רפאלי ובעלה כלל לא חשפו את ילדיה לקהל.

שייה - אדל בספלוב

כאשר האיטגירל אדל בספלוב חשפה את שם בתה "שייה" הרשת עסקה לא מעט בבחירת השם המפתיע. שייה היא ביתם הבכורה של הפאשניסטה והאושייה אדל בספלוב ובעלה מצליח עבד (המוכר בכינויו מאץ'). השם מורכב מהמילים "שי"+"יה" ומשמעותו מתנה מאלוהים.

אשלי וקסמן בקשי - ארייה

כהנת הביוטי, אשלי וקסמן בקשי, משתפת את הקהל לא מעט בכל מה שקורה בחייה, כך גם בהריונות, בלידות ובמה שקורה משם הלאה. הכוכבת לבתה השנייה בשם לא שגרתי במיוחד: "ארייה". מקורו של השם היפה הזה מגיע מן השפה האיטלקית ופירושו: אוויר לנשימה.

 

תגובות