מה קורה: הסלבס יוצאים לחופש הגדול . בר רפאלי בבריכה הביתית. צילום: אינסטגרם

מה קורה: הסלבס יוצאים לחופש הגדול

אייל גולן בטיול ג'יפים, פאולינה מהאח הגדול בדייט עם אביבית בר זוהר, בר רפאלי בבריכה הפרטית בוילת היוקרה וחן אהרוני בלי חולצה. בדקנו איך הסלבס הכריזו על פתיחת החופש הגדול

700,000 תלמידי חטיבות הביניים והתיכונים יצאו לחופשת הקיץ היום (ה'), ויהנו ממנה עד השבוע האחרון של חודש אוגוסט. במהלך חופשת הקיץ

לכבוד היציאה לחופשה, הפעם הבאנו לכם את תמונות האינסטגרם בהן המפורסמים מבלים ונהנים, כשברקע מאות אלפי התלמידים שיחלו לפקוד החל ממחר (ו') את הים. אז את מי פגשה פאולינה אלברשטיין? מי בילתה בבריכה הביתית? ואיזה זמר יצא לטיול ג'יפים? מתחילים.
 
השחקן אסף הרץ שיבלה את הקיץ הקרוב בהנחיית תכנית חדשה בערוץ הילדים, ניצל את רגעי החופש שלו לבילוי משותף עם החברים במרינה בהרצליה.
אסף הרץ בים.
אסף הרץ בים.
צילום: אינסטגרם
הדוגמנית בר רפאלי, החליטה להקדיש קצת מהלו"ז העמוס שלה לזמן משפחתי. רפאלי, ושני אחיה ניצלו את הבריכה הביתית כדי להשתכשך ולהתקרר קצת. רפאלי אגב, תנחה בקרוב את הריאליטי החדש של רשת - "אקס פקטור". אחיה של רפאלי אגב, הוא בעלים של מסעדה די מצליחה ברחוב קרליבך בתל אביב.
בר רפאלי בבריכה הביתית.
בר רפאלי בבריכה הביתית.
צילום: אינסטגרם.

גם הזמר חן אהרוני הסיר את החולצה,השאיר את המיקרופון בבית ויצא להנות מהשמש ומהים.

חן אהרוני מבלה בים.
חן אהרוני מבלה בים.
צילום: אינסטגרם.
הזמר אייל גולן לא שוכח להנות. בין הופעות להקלטת שירים, מצא אייל זמן לטיול ג'יפים. אל הזמר המזרחי הצטרפו לטיול מספר חברים, בת הזוג החדשה ונטע מתכנית הריאליטי "הרווק".
 
אייל גולן בטיול ג'יפים.
אייל גולן בטיול ג'יפים.
צילום: אינסטגרם

יוצאת האח הגדול, פאולינה אלברשטיין, ניצלה את הרגעים שאחרי היציאה מהבית כדי להפגש עם חברתה, אקסית העונה הקודמת / אביבית בר זוהר.

פאולינה אלברשטיין ואביבית בר זוהר.
פאולינה אלברשטיין ואביבית בר זוהר.
צילום: אינסטגרם
תגובות