איך כוכבי הילדים מבלים בסוף השבוע?. צילומים: מאיה אבישר ואור גפן

איך כוכבי הילדים מבלים בסוף השבוע?

כוכבי הילדים, שרצים עכשיו על מסכי הטלוויזיה שלכם וממש בעוד רגע גם במופעי חנוכה, עצרו לנשום לרגע וסיפרו לפרוגי איך הם מבלים בסוף השבוע. מי מבלה יותר עם המשפחה ומי אוהב לצאת לבלות עם חברים ואיפה?

שיא הלחץ. לקראת מופעי החנוכה השונים ולמעשה תקופת החזרות בה הלחץ בשמיים, תפסנו כמה מהכוכבים שאתם אוהבים לדקת דומייה. סליחה, דקת מנוחה ושאלנו אותם את השאלה המעניינת מכולם, מה הם עושים בסוף השבוע? מי אוהב לבלות בברים? מי מקדיש את החופש למשפחה ומי לחברים?

דניאל ליטמן ("החממה") מרשה לעצמו טיפה יותר, וקם מאוחר, בכול זאת, בקרוב תחל העונה החדשה של הסדרה בה הוא משחק, אחרי הכל, צילומים זה דבר מעייף ובטח שגם מעריצים. "בבקרים של סוף השבוע אני מרשה לעצמי לקום מאוחר ולהיות כמובן עם המשפחה, אנחנו מבלים בבתי קפה ועם חברים. בערב שישי זה קידוש ובלילה זה יציאות עם חברים טובים לאיזה בר מגניב או לשבת בבית של אחד החברים ולהעביר חוויות".

עוד הוא מוסיף ש"כמובן שבסוף שבוע אני מבלה גם עם החברה. בשבתות, בעיקר בקיץ אני והמשפחה יוצאים ואם לא אנחנו מעבירים שבת כיפית בבית".

מה נראה בעונה החדשה של "החממה" ומתי היא עולה?
"העונה עולה ב-22 בדצמבר ומבחינת תוכן יש בהחלט למה לצפות, בעיקר בתחום המשולש הרומנטי, ומלא אקשן. כבר ביום השני צילמנו עם מסוק".

ליטמן:
ליטמן: "מרשה לעצמי לקודם מאוחר"
צילום: אור גפן

לפני פחות משבוע הוא הגיח לחיינו כילד הרע ב"השמיניה הדור הבא", דין מרושניקוב, או אם יותר נוח לכם אז דניס, אבל בחיים האמיתיים הוא בכלל לא ילד רע. "אני לומד כרגע מנהל עסקים בהרצליה, גם בסוף השבוע" ומרחיב שהוא יוצא בעיקר לברים עם חברים ועם החברה, לאו דווקא בתל אביב, "מדי פעם אני גם נוסע לבקר את סבא וסבתא ואת אמא, דבר שמאוד אהוב עליי בשבת הוא לגלוש בסקייטפארק, וזה נחמד בקצת לנוח אחרי הלימודים" הוא מוסיף.

מרושניקוב:
מרושניקוב: "אני לומד כרגע מנהל עסקים, גם בסוף השבוע"
צילום: מאיה אבישר

הבאה בתור שאיתה בדקנו מה היא עושה בסוף השבוע, היא שירן סנדל, שנמצאת בימים אלו בעיצומו של מעבר דירה ובקרוב מאוד תוכלו לראות אותה כחלק מצוות השופטים של "פרויקט הלהקה", לא כל כך פרטה והרחיבה לאן היא יוצאת או איפה היא מעבירה את זמנה הפנוי, אבל היא הדגישה שהיא בעיקר מבלה "עם החברים והמשפחה".

אתמול הוא הוציא שיר ראשון שנקרא "בואי תנסי" ובטיימינג לא פחות ממושלם גם נגמרה אתמול העונה, אסף גורן, נמצא כרגע באוסטריה אבל לא התעצל כדי לספר לנו לאן הוא אוהב לצאת בסוף השבוע שלו. "אני מעדיף את סוף השבוע שלי מסודר. בחמישי זו היציאה המשוגעת שאני יוצא בדרך כלל למועדונים, ברים או למסיבות היפ-הופ".

לא תופס ראש.
לא תופס ראש.
צילום: אור גפן

תופס ראש?
"לא, מה פתאום. אני לא שותה ולא מעשן אני הכי ילד טוב של אמא". ואפרופו אמא, את יום שיש הוא מקדיש למשפחה. "שישי זה נטו המשפחה בשולחן שישי, אני הסולן בקידוש".

כוכב ילדים חדש שנכנס לחיינו הוא בן רביאן, המגלם את דמותו של יותם ב"השמיניה", סיפר לפרוגי ש"סוף שבוע בשבילי זה לנוח כמה שיותר ובעיקר לישון עד שעות מאוחרות", "בימי חמישי ושישי אני וחברים יוצאים לבתי קפה או סרט ונהנים בעיקר, פעם בכמה זמן יוצאים לבר או משהו בסגנון". רביאן אמר לנו שהוא לא יגלה לנו יותר מדי כי יש דברים שהוא מעדיף לשמור לעצמו. 

כוכב הילדים החדש, רביאן.
כוכב הילדים החדש, רביאן.
צילום: מאיה אבישר

עומר דרור, כוכב ילדים, דוגמן ושחקן אמר לנו ש"אני אוהב לצאת לבר נחמד בתל אביב עם החברים והסופש יהיה מושלם עם אסגור אותו בים בשישבת".

תגובות