צחוק מעבודה 7 - כל השינויים בקאסט. מצלמים את העונה ה-7. צילום מסך

צחוק מעבודה 7 - כל השינויים בקאסט

נבחרת צחוק מעבודה 7, התכנסה באולפן לצורך צילומי פרומו לעונה החדשה. בין השינויים שהתגלו בתמונה שהועלתה לאינסטגרם: לנבחרת מצטרפים עופר שכטר ושחר חסון ופורשים: ארז שלם, קובי מיימון ואורי חזקיה

בזמן שבזכיינית ערוץ 2, קשת, מתחילים לעבוד על העונה החדשה של "האח הגדול", בזכיינית המקבילה, "רשת" החלו אמש (ד'), בצילומי הפרומו לעונה השביעית של "צחוק מעבודה".

>> כנסו לביקורת הטלוויזיה השבועית של פורטל פרוגי

חברי נבחרת הפאנל התכנסו כאמור לטובת צילומי הפרומו לעונה ובין הקטעים שצולמו באולפנים, ניצלו משתתפי הפאנל את הזמן כדי להעלות תמונות מהסט לאינסטגרם שלהם.

כזכור, אורי חזקיה הודיע על פרישתו מהתוכנית לאחר שש עונות בפאנל, לטובת הופעות עצמאיות. גם ארז שלם וקובי מימון עזבו את התכנית לאחר מספר עונות בנבחרת. אך לצד העזיבות יש גם חברים חדשים בפאנל, ביניהם: עופר שכטר ושחר חסון שחזר לאחר שפרש בתום העונה החמישית של התוכנית.

עופר שכטר וסטנדאפ הולכים ביחד?

אם אתם שואלים את עצמכם מה הקשר של עופר שכטר לסטנדאפ? אז נספר לכם שעופר שכטר התחיל לעבוד בחצי השנה האחרונה על חומרים למופע, בין היתר הופיע בפני בני נוער ב"כפר קוקה קולה סאמר לאב" וכזכור גם הנחה והשתתף בתוכנית הסאטירה "שבוע סוף" של הזכיינית "רשת" שהתחרתה  ב"ארץ נהדרת".

תגובות