הישרדות: מועצת השבט חשפה את האופי של ישראל. מתוך הישרדות, רשת 13

הישרדות: מועצת השבט חשפה את האופי של ישראל

לא ברור אם העונה החדשה של "הישרדות" מאכזבת כי מדובר בתחילת העונה והשורדים עדיין לא הבינו איך המשחק מתנהל או כי מדובר במתמודדים פרווה. מה שכן בטוח הוא שישראל אוגלבו מסתבך עם חברי השבט שלו כי הוא מלא בעצמו יותר מדי וכרגע הוא לא מודח רק בגלל היתרון הפיזי וחבל

אני לא יודעת אם האכזבה שאני חשה מהעונה החדשה של "הישרדות" נובעת מהעובדה שהעונה רק התחילה, המתמודדים רק נחתו על האי ועוד ייקח להם זמן להבין את המשחק או כי פשוט מדובר בעונה עם מתמודדים פרווה. הם כל כך פרווה שסורבה פירות באולמי בון-בון מרגיש פחות פרווה מהם.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

הפרק של אתמול נפתח באירוע משמח - המתמודדים זכו סוף כל סוף לפגוש את בגדי הים שלהם שילוו אותם לאורך העונה. אז אולי זה היה משמח עבורם באותו רגע על האי, אבל למה לצופים בכלל אכפת מהחלק הזה? האם עורכי התוכן החליטו להראות את החלק הזה כי באמת יש בו עניין או כי הוא פשוט ממלא עוד זמן מסך?

בכל אופן, החלק הזה, שהיה מיותר ויותר הרגיש כמו קטע שלקוח מערוץ האופנה או הבידור ופחות מאי בודד באמצע שום מקום, גרם לי לחשוב על בגד הים שהייתי בוחרת אם הייתי צריכה להיות תקועה על אי בודד וגם תוך כדי לבצע משימות פיזיות. חד משמעית לא הייתי בוחרת בביקיני קטנטן. למה? כדי להראות לכולם כמה אני רזה ויפה? העונה, הבנות על האי מאוד מנסות לשבור את הסטיגמה של יפה וטיפשה או קטנה וחלשה. אבל במקביל, הרוב המוחלט של השורדות בחר בבגדי ים, שני חלקים, קטנים מאוד. אבל יתרה מכך, כמובן שאפשר להיות חכמה, יפה, חזקה ומצליחה וכל זה בבגד ים קטן. אבל כשרוצים להוכיח טענה שבנות יפות לא מתעסקות רק ביופי, אלא שהן הרבה מעבר לכך, אז אולי כדאי שהן לא יתעסקו רק בזה (ולפני שאתם קוטלים אותי תיזכרו בניקול שעלתה על בגד ים והצהירה ש"סוף סוף היא מבינה את מקומה בשבט, כי היא מלכת יופי").

© מתוך הישרדות, רשת 13

אבל עזבו רגע בצד את הוויכוח הזה ובואו נדבר רגע בצורה מעשית - איך אפשר לבצע ככה משימות? איך אפשר להרגיש חופשי להרים את הרגל הכי למעלה שאפשר או להתכופף, לקפוץ, לטפס, לרוץ ועוד ועוד - בלי לדאוג שמא בגד הים יזוז ממקומו (והנה, תשאלו את ליטל שחוותה את זה במשימה על פסלון החסינות הקבוצתית). 

אחרי סאגת בגד הים, ולאחר ששבט "אנטינג אנטינג" ניצח במשימה (וכל הכבוד לאלה איילון שגברה על כל שאר מתמודדי המשימה והביאה את הניצחון), חברי השבט המפסיד "קפרה" הלכו למועצת שבט ושם קרו שני דברים - מצד אחד נחשפנוו עוד קצת לאופי של עדי ביטי, לרצון שלה להוכיח את עצמה גם במשימות הפיזיות וגם מבחינה חברתית ואני יותר ממקווה שייתנו לה את ההזדמנות לעשות זאת. אבל גם נחשפנו לאופי התחרותי ומלא האגו של ישראל, ועל הדרך גילינו שאילנה פשוט לא יודעת לריב ולענות וזה הכי משגע אותי. איך אתם באים ל"הישרדות", בלי היכולת הבסיסית למכור את עצמכם והדעות שלכם. ועוד אנשי במה ופוליטיקאים שרגילים לראיונות?! 

© מתוך הישרדות, רשת 13

ולגבי ישראל - הוא מצטייר כאדם מלא בעצמו, חושב שהוא יודע הכל, מפוצץ באגו ולא מוכן להקשיב לאף מילה של חברי השבט שלו. הוא לא הודח אתמול אך ורק מהסיבה שהשבטים עדיין מתחרים כשבטים.  אין מה לעשות הוא בחור צעיר, חזק, חסון וספורטיבי כך שזו תהייה טעות ענקית לוותר עליו בשלב הזה. אבל אוי, כמה שהוא היה קרוב ואולי מועצת השבט הזו תפקח לו את העיניים לסביבה. נראה שישראל החליט כמעט מהרגע הראשון שלאילנה אין שום דבר להציע לו, ויש לו ביקורת על כל מה שהיא עושה, ופשוט חבל.

נקווה שהצ'ופר שאילנה קיבלה (זהירות ספויילר) אחרי הדחתה, ייתן לה קצת בוסט לביטחון והיא תלמד לענות, לריב, ולהתנהל בשבט ולא רק לחלק הוראות ובכלל - בואו נקווה שהמתמודדים יבינו שחלק מהמשק זו אסטרטגייה חברתית והם יתחילו להתנהג בהתאם.

תגובות