הישרדות: בני מחוזר ואלה מעצבנת כהרגלה. מתוך הישרדות, רשת 13

הישרדות: בני מחוזר ואלה מעצבנת כהרגלה

חברי שבט טונדו המפוצל התעוררו לבוקר בלי ליטל - חלק שמחו מאוד וחלק פחות, מה שבטוח שמי שהרוויח מכל העיניין הזה הוא בני שהפך להיות הקול המכריע והמחוזר של העונה. עכשיו, הוא רק צריך לפעול בחכמה, אחרת הוא ימצא את עצמו בברית עם אלה איילון (הדוגמנית)

בוקר טוב, השקט שלך חזר. או שלא? הבור שאחרי מועצת השבט נראה שונה עבור כל צד בשבט טונדו ה"מאוחד". מצד אחד חבורת ג'רבי פינת אלינה שמחים על בוקר שקט, ומצד שני, חבורת נתיני השייח' בוזגלו קמו מבואסים ועצובים כי ליטל הלכה, או אולי כי בעוד הם התעוררו על החול, קול אחד לברית שלהם נמצא עכשיו בוילת המושבעים עם מיטה נוחה ושניצלים.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

בכל מקרה, שני המחנות הקדישו את הבוקר לאלינה - אלו לכעס, הלם וריכולים עליה, והשניים לשבחים ושיחות עידוד. מי ששוב נשאר בצד הוא כמובן בני. אסי, שחושב אלף מהלכים קדימה, מנסה לגייס אותו לשורותיו, הוא מבטיח לו ברית שתתחשב בדעתו וברצונותיו (ואפילו היא תדיח את מי שבני רוצה. טוב, הרי זה לא באמת משנה לאסי, העיקר שבני ברית הג'ריז ילכו אחד אחד הביתה), ברית מקבלת ומכילה, שלא כמו הברית השני שמשתמשת בו רק עבור הקול שלו.

© מתוך הישרדות, רשת 13

אסי חכם מאוד, אבל אני מקווה שבני לא יפול ברשת, אחרי הכל, לא משנה כמה אסי נחמד, אלה איילון הוכיחה, מה זה הוכיחה, היא אמרה את זה לאורך כל המשחק, שבני לא רצוי בסביבתה, אין הרי פרק שהיא לא קראה לו "בני הלוזר", צחקה עליו, ירדה עליו או הציקה לו. גם ישראל די אמר עליו לא פעם שהוא קול צף. אומנם אלו רק שניים מתוך ברית של ארבעה, ואסי ורגב כיבדו את בני לאורך כל המשחק, ועדיין.

אחרי בוקר של כעסים, ריכולים והתחנפויות הגיעו המתמודדים למשימה מלוכלכת במיוחד - התפלשות בבוץ ואגירת בוץ על הגוף. נתחיל בשאפו לאלינה שנתנה פייט של החיים, כאילו מדובר בקרב על שרשרת החסינות, שאין ספק שהיא לגמרי צריכה אותה עכשיו על הצוואר שלה.

© מתוך הישרדות, רשת 13

עכשיו, בדרך כלל אני לא שמה יותר מדי דגש על משימות, אבל אני רוצה להקדיש רגע לאלה איילון הדוגמנית לרגע קטן - אלה, נשמה, את מנותקת מהחיים ומהמציאות בכלל, אני לא יכולה יותר לקבל טסטות וחפירות על כמה את יפה, מוצלחת ודוגמנית. לא יכולה יותר לשמוע יותר תיאורים איך את רצה, אוכלת, מסתבנת או נושמת בסלואו מושן. פשוט די, את לא בסרט, את בהישרדות נשמה. תפסיקי לסבן ת'טוסיק, תפסיקי להימרח על ישראל ופשוט תפסיקי כבר להיות מעצבנת בכל משפט שאת מוציאה מהפה.

ועכשיו נחזור למשימה עצמה. ירדן וישראל הם הזוכים במשימת הג'יפה (שזה סופר אירוני - תתלכלכו ותמלאו כל מילימטר בגוף שלכם בבוץ מסריח ואולי תזכו במקלחת. לא יודעת, במקומם הייתי מעדיפה לא לקחת צ'אנס ופשוט להישאר בטינופת הרגילה). לשני הזוכים ניתנה הזדמנות לקחת איתם מישהו להתקלח, נו כמו בצבא, מתקלחים בזוגות. אניוואי, ישראל בחר בדוגמנית שלצידו כמובן וירדן בחרה בקוז'י. ואני תוהה איך אף לא אחד מהם בחר בבני! בני כבר הכריז במועצת השבט שצריך להילחם על הקול שלו, שהוא מרגיש מחוץ לברית, ועוד הוא הכריז שהוא מת כבר לזכות באיזה פרס קטן, אפילו פרס ניחומים. זה היה הכי מתבקש לקחת אות ל'האטאב', לשתות שמפניה ולהתקלח עם מוצרי החסות. חבל, לנעמה זה לא היה קורה.

© מתוך הישרדות, רשת 13
תגובות