מנוסה בחלומות: אליאנה תדהר תככב בטלנובלה חדשה. מתוך אינסטגרם @elianatidhar

מנוסה בחלומות: אליאנה תדהר תככב בטלנובלה חדשה

אחרי שכבר התנסתה בדרמה שעסקה בחלומות ("החולמים") ובכלל, נוהגת לבלות בפיג'מה, כעת נודע כי אליאנה תדהר לוהקה לדרמה החדשה של HOT בידור • כל הפרטים

איך אנחנו אוהבים לראות את אליאנה תדהר גם במגרש של הגדולים - והנה זה קורה שוב. אחרי שכיכבה בסדרות "להעיר את הדב" עם נועה קולר, "הכל תום" עם תום יער והטלנובלה "אניגמה" בלווין לצד עפר שכטר ועדי הימלבלוי - כעת הגיע הזמן לתפקיד חדש של הכוכבת האהובה.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

תדהר, שבימים אלו ממשיכה לעבוד גם על קריירת המוזיקה שלה (בכל זאת "פריצת השנה" שלכם במוזיקה) ואף צילמה לאחרונה קליפ חדש - קוטפת תפקיד נוסף בעולם המשחק. תדהר תככב בטלנובלה החדשה של HOT בידור "בעלת החלומות".

אליאנה תגלם את שני ורבורג, היורשת העתידית של אימפריית מלונות היוקרה ׳רומנוס׳ ואין דבר שעומד בפני האמביציה שלה. יש לה את הטאצ׳ והגלאם להפוך כל מקום לגן עדן אבל היא עצמה שומרת סוד שאם יתגלה לאהובים שלה, פי הגיהנום ייפתח.

© צילום: אבי חי

הסדרה תצא לדרך בקרוב ובה יככבו שמות שקראתם כאן לראשונה כמו עומר חזן, מור סרוסי, רוני מרון קליין. ולא רק הם יככבו בקאסט אפשר למצוא גם את: דניאל ליטמן, ליאנה עיון, בר ברימר, עומר נודלמן, הודיה רש, צופית גרנט, משה אשכנזי, מוריס כהן ועוד.

“בעלת החלומות" מספרת על נור, צעירה חסרת כל הנשלחת להתחזות לפותרת חלומות כדי להונות מיליונר בעל חברת מלונות יוקרה שחלם חלום ומפחד מהמשמעויות שלו. מפגש גורלי עם יורש החברה יהודה ורבורג מצית בינהם אהבה סוחפת ונור מגלה בזכות יהודה שיש לה יכולת אמיתית לפתור חלומות. היכולת שלה מובילה לגילוי סוד טרגי מהעבר ולמלחמת אחים שמאיימת על עתיד החברה, המשפחה וחיי הזוג המאוהב.

 
תגובות