היי פייב הבאה תצמח בערוץ הילדים?. האמנים מאחורי הפרויקט. צילום: אלון פורת

היי פייב הבאה תצמח בערוץ הילדים?

אז מי יהיו חברי להקת הפופ הבאה שתצליח לכבוש את ליבם של ילדי וילדות ישראל? בקרוב יעלה בערוץ הילדים הפרויקט המיוחד בהשתתפות: אמיר פיי גוטמן והראל סקעת

הפרויקט המוזיקלי המושקע והמדובר של ערוץ הילדים, שמבטיח לנו את להקת "היי פייב" הבאה, יוצא לדרך וב-17 במרץ תשודר התוכנית הראשונה בערוץ.

מאז התפרקותה של להקת "היי פייב" לא קמה יורשת ללהקת פופ שהצליחה לכבוש את ליבם של ילדי וילדות ישראל. במסגרת הפרויקט יכנסו ילדים וילדות מכל רחבי הארץ למתחם אימונים.

במתחם יעברו הילדים והילדות שורה של משימות מאתגרות בתחומי השירה והריקוד לצד שיעורים והדרכות שיועברו על ידי מיטב הזמרים והאמנים בארץ, בניהם רמי קלינשטיין, מאיה בוסקילה, דודו אהרון והראל סקעת.

את המתמודדים ילוו אמיר פיי גוטמן, שישמש כמנהל המקצועי של הלהקה, אסף דרעי – נציג חברת המוזיקה וייצוג האומנים המובילה "NMC", המפיק המוזיקלי הנרי שיעבוד עם המתמודדים על השירים ועיבודם והכוריאוגרפית זוכת "נולד לרקוד" יוליה איגלניק.

בשלב האודישנים לוקחות חלק גם הזמרות מיכל אמדורסקי וריף כהן. את התוכנית פיתחה ומפיקה חברת "אבוט המאירי", שחתומה על מותגי תוכן רבים בפריים טיים הישראלי, ביניהם: "הישרדות" ו"היפה והחנון".

בנוסף, אנחנו מזכירים לכם שבקרוב תפרסם מערכת "פרוגי" את רשימת חמש עשרה הלהקות הצעירות שזכו לעלות לשלב חצי הגמר בתחרות "הלהקה של המדינה". בשלב זה, תוכלו אתם הגולשים בבית לקחת חלק בשיפוט הלהקות. 

תגובות