חן אהרוני ינחה המבזקים באקס פקטור ישראל. חן אהרוני. צילום: ענת מוסברג

חן אהרוני ינחה המבזקים באקס פקטור ישראל

הזמר הצעיר שניסה את מזלו באקס פקטור הבריטי אך ללא הצלחה, ינחה 3 פעמים בשבוע את המבזקים של התוכנית בישראל. ולא, הוא לא יחליף את בר רפאלי

הזמר חן אהרוני מצטרף ל"אקס פקטור ישראל" וינחה את המבזקים השוטפים שילוו את לאורך שעות היום. הרומן של אהרוני עם אקס פקטור התחיל עוד ממזמן כאשר ניסה להתקבל לאקס פקטור בריטניה, כפי שחשפנו כאן בפרסום ראשון. אהרוני הצליח לעבור 2 אודישנים אך את השלב השלישי לא צלח.

המבזק שיגיש אהרוני אמור להביא, לפי דברי גורמים בתכנית, את כל הכותרות, הידיעות, הפרשנויות, הצצות לפרקים ורגעים מאחורי הקלעים של 'אקס פקטור'.

עוד בבידור:
• מי זה החבר השחום של חנה לסלאו?
• צפו: ג'סטין ביבר במועדון חשפנות; WTF?!
חדשות: המתמודדים הצעירים של הבחירות

המבזק שישודר 3 פעמים בשבוע, בימי רביעי, חמישי ושבת יכלול פינה מיוחדת בהגשת מור סילבר, שתלווה את כל הפעילות ברשת של שופטי אקס פקטור, מגישת התכנית בר רפאלי ופעילויות גולשים.

כזכור, עוד בעבר הזמר הנחה מבזקים בעונת העשור של "כוכב נולד", שם הכיר גם את אניטה גסין שהיו לזוג מספר חודשים ולבסוף נפרדו כי לא התאים. האם גם באקס פקטור השנה הוא יכיר מישהי? רק הזמן יגיד.

בראיון לפרוגי סיפר אהרוני שהוא "בעצם מנחה את כל מה שקורה ברשת בתוכנית עצמה ובשטח, גם מאחורי הקלעים וגם מבחינת הדברים שקשורים לקהל, שזה בעצם דרך מור (סילבר - א"א) שהיא תעביר את הידיעות אליי ואני אטווח בינה לבין הצופים"

עוד הוא אמר כי "זה מה שאני יודע בינתיים, תוך כדי תנועה נלמד ונראה. בכללי אני מאוד מבסוט להצטרף למשפחת האקס פקטור בישראל. זה כבוד גדול ואני בטוח שזאת תוכנית שתהפנט את הצופים בישראל למסך"

אקס פקטור ישראל, לאחר כל הבאזז שיצרה, תחל את שידוריה החל מיום רביעי ה-23 באוקטובר ותשודר פעמיים בשבוע, בימי רביעי ושבת.

חלק מהזירה הבינלאומית

השבוע אהרוני השיק את הסינגל הראשון שלו "crazy" מתוך הפרויקט הבינלאומי עליו הוא עובד. במהלך ראיון מיוחד, סיפר אהרוני לפרוגי שזה "זה קורה דווקא עכשיו כי היום יותר נוח לי לשיר באנגלית יותר מבעבר, זה יושב לי על השפתיים ואני מרגיש בבתי על אף שזו לא שפת האם שלי. אני פשוט נהנה לכתוב ולשיר באנגלית"

בנוסף, במהלך חודש ספטמבר סיפרנו לכם על שיתוף הפעולה שנרקם עם הראפר קובי "סאבלימינל" שמעוני, בו אהרוני לפי דבריו של מנהלו האישי עופר מנחם, שמע חלק מהפרויקט הבינלאומי של שמעוני: "מעטים מאוד זכו לשמוע או לקחת חלק בפרויקט המסקרן, אהרוני הוא אחד מהם"

תגובות