10 שנים אחרי, קאבר ל"קרן אור" של אביב גפן. מתוך הקליפ שצולם לקאבר. צילום: אלעד פרץ

10 שנים אחרי, קאבר ל"קרן אור" של אביב גפן

עשור אחרי שהזמר אביב גפן הוציא את שירו "קרן אור" מתוך האלבום "ממנטו מורי", לזכר סבתו שנפטרה באותה השנה, הוציאה הזמרת הודיה בן שימול קאבר מרגש לשיר, אותו היא מקדישה לסבתה שנפטרה ממחלה

ניצוץ של קרן אור. קאבר חדש של הזמרת המוכשרת והצעירה הודיה בן שימול, לשירו של אביב גפן, "קרן אור", יצא לאור בשבוע שעבר, עשר שנים לאחר צאת השיר המקורי לתחנות הרדיו. 

כזכור, שירו של גפן, "קרן אור", נכתב בעקבות מותה של סבתו. השיר הוקלט באולפן בקופנהגן שבדנמרק והיה חלק מהאלבום שכולו הוקדש לזכרה של הסבתא ונקרא "ממנטו מורי" - בפירוש לעברית "זוכר את המוות". 

הזמרת הצעירה הודיה, בחרה לבצע את השיר "קרן אור" מאחר והתחברה לטקסט שלו: "נתקלתי בשיר במהלך חזרות לטקס בשירותי הצבאי, השיר הזכיר לי את הפרידה שלי מסבתי דליה, שנפטרה לפני יותר משש שנים ממחלת הסרטן והפרידה של המשפחה ממנה הייתה קשה מאוד".

"קרן אור" - ביצוע: הודיה בן שימול.
הפקה מוזיקלית וצילום: אלעד פרץ.

הודיה שהשתחררה משירותה הצבאי לפני מספר חודשים, עובדת בימים אלו בתור מלצרית מזמרת בבית המלון "ליאונרדו קלאב" של רשת מלונות פתאל באילת ומקווה להמשיך לפרוץ עם קאברים ושירים מקוריים ולהוציא אלבום ראשון לאחר איסוף החומרים. 

על ההפקה המוזיקלית של הקאבר לצד הפקת הוידיאו קליפ המושקע, אחראי אלעד פרץ, נער צעיר בן 18, שהצליח עד היום לסחוף מאות אלפי צפיות על קאברים שביצע והעלה לרשת היוטיוב. בקליפ מככבת גם הרקדנית טל ביכובסקי.

תגובות